Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

1.místo turnaj BOBÍK CUP 2013

4. 3. 2013

        mladší žáci       

 

sklouky-mladsi-zaci.jpg

 

 sestava :    Hercík, Křek, Ševčík, Mikulášek, Dlouhý, Nezval, Kuna, Sadil

 

 zápasy :

FŠ SK Louky - RSM Hodonín U13   0:0

FŠ SK Louky - Spartak Hluk             1:4   Křek

FŠ SK Louky -  Staré Město             3:1   Kuna 2x, Dlouhý

FŠ SK Louky - Val. Meziříčí              1:0   Hercík

FŠ SK Louky - FK Hatě                    7:0  Křek 2x, Dlouhý 2x,Hercík, Ševčík, Hercík

 

sklouky-mladsi-zaci-medaile.jpg

Pořadí Team       Body
           
1.  FŠ SK Louky   12 5   10
2.  TJ Val. Meziříčí   12 3   10
3.  Spartak Hluk   17 4    9
4.  RSM Hodonín U 13   13 6    8
5.  FK Hatě    5 20    6
6.  Jiskra St. Město    3 24    0

 

 komentář :

Krásný den, útulná hala, úměrná porce zápasů a s ní pět neznámých soupeřů, z nichž dva jsou účastníky nejvyšší soutěže této kategorie.Tajenka tedy zněla, jak se s tím popasují naši kluci, kteří nastoupili bohužel opět nekompletní.

První zápas jak bývá u nás zvykem začínáme vždy v pohodovém tempu. Samozřejmě, že tradice se musela dodržet, a to i přes to, že jsme před začátkem utkání neřešili nebo nestihli řešit nic jiného než potřebu nasazení a důrazu. V zápase s RMS Hodonín jsme nebyli v podstatě schopni dostat se do plynulé kombinace a soupeře jsme strašili jen rychlými brejky, které jsme však nedokázali dotáhnout do konce. Chyběla přesnost finální příhry, přes to všechno měl Seba na noze tutovku jak hrom, Celkově byla s bodem za remízu 0:0. spokojenost, neboť soupeř byl lepší a hlavně důraznější ve všech osobních soubojích.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na posledního soupeře Hatě jsme si věřili i přesto, že dokázal porazit Hodonín a dělal si také zálusk na některou z medailí. Před zápasem jsme si řekli, že budeme trpěliví a nebudeme se za každou cenu tlačit do brány, udržíme nasazení i agresivitu. Výsledkem pak byl mistrovský kousek v podání našich kluků. Koncert si užívali nejen rodiče, trenéři ale hlavně kluci sami. Soupeři nepůjčili téměř míč a nadělili mu 7:0.

 

 

 

 

 megapohar

Velká, ale opravdu velká pochvala pak patří všem klukům, protože při skutečnosti, že v našem mužstvu nastupovali tři „00“ a pět „01“ a proti nám stála mužstva středisek mládeže se jedná o velký úspěch, který jsme už potřebovali a to i přes skutečnost, že výsledek není naší prioritou.

 

 

Osud našeho umístění byl tak vložen do rukou hráčů Hodonína. Poslední hvizd rozhodčího byl pak spojen s naším jásotem, neboť Hodonín po výborném výkonu porazil Hluk 2:1 a my jsme mohli pozdvihnout nad hlavu „megapohár“ pro vítěze.

 

Do utkání s dalším účastníkem vyšší soutěže Valašským Meziříčím jsme nastoupili už naplno a překvapivě jsme diktovali tempo po většinu zápasu. Po chybě soupeře nás pak poslal do vedení 1:0 Šimon, ale pozor bylo to pravou nohou a to je jistě velký svátek. Soupeř se probral z letargie až poslední 3 minuty, ale nepustili jsme jej do vážnější šance. Výhra nás v této chvíli katapultovala do souboje o bednu.

 

Další soupeř měl být podstatně příjemnější, bohužel jsme ho lacině pustili do vedení a stálo nás to dost úsilí abychom utkání zvrátili a dovedli do vítězného konce. Naše hra i nasazení se však již výrazně zlepšovalo a Jiskru Staré Město jsme porazili zaslouženě 3:1.

 

První turnajový zápas Hluku již dopředu avizoval, že nás čeká těžká šichta, neboť somatotyp jejich hráčů vídáme spíš v kategorii starších žáků a naše 01 vypadaly vedle svých soupeřů poněkud „scvrklejší“ Soupeř nás přetlačoval ve všech osobních soubojích i přesto, že jsme se v důrazu oproti prvnímu zápasu značně zlepšili. Když jsme jim navíc předložili jak na zlatém podnose 3 góly nebylo co řešit, možná jen to, jestli soupeřův nejvyspělejší hráč by vydržel běhat se Sebou na zádech celý zápas(nutno podotknout, že na jeho straně byla i velmi dobrá herní kvalita). Prohru 1:4 nešlo klukům ani vyčítat přesto, že góly padaly vyloženě po našich chybách. Spíš bylo větší ztrátou zranění Toma, který hrál do té doby výborně.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář