Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

(747)4.místo satelit Val. Klobouky ...

18. 2. 2013

       mladší žáci        

 

satelit-2013.jpg

 

   sestava  

 

Mikulášek, Nezval, Dlouhý, Banát, Kuna, Martinec, Lukášík, Hönig, Štípek

 

  zápasy  

FŠ SK Louky - Bojkovice          0:2

FŠ SK Louky - Slavičín              0:6

FŠ SK Louky - Val. Klobouky    0:1

FŠ SK Louky - Slušovice           2:0   Lukašík, Kuna

FŠ SK Louky - Štítná n. Vláří     1:0   Mikulášek 

  Komentář :   

 Tak tento turnaj nás bohužel zastihl ležící, spící. Některé obrazně, ale Peťu Teichmanna přesně tak, neboť v čase, kdy měl stát na zastávce, ještě v poklidu pochrupával. Věřím, že i poté co s velkým nechutenstvím zvedl otravný telefon od trenéra, se převalil na druhý bok a v poklidu dospal. Bohužel soupeři na satelitu berou fotbal vážně a přijeli hrát fotbal hned od rána. Takže první tři zápasy 0 gólů a 9 obdržených.

Proti Bojkovicím jsme celý zápas tahali za kratší konec a po zásluze prohráli. Kluci z Bojkovic byli běhavější, důraznější a k ničemu nás vlastně nepustili.

Proti Slavičínu jsem vzhledem k tomu, že kluci nevypadali, že by měli chuť začít běhat, zkusil naordinovat týmu spíše defenzivní taktiku, kdy jsem chtěl, aby si kluci hlídali každý svého hráče. Bohužel někteří nepochopili, že to chce dávat pozor celou dobu na hřišti a že když se na to vykašlu já, tak způsobím problém celému týmu.Je pravda, že i gólman mohl zachytat lépe, ale 4 góly ze standardních situací, na které jsme přesně před zápasem upozorňovali (3 góly hlavou) mluví samo za sebe. Prostě někteří kluci si pořád hrají na fotbalisty a nechtějí se ani trošku obětovat pro tým. Pořád je tam to já, já a jenom já. A pak je z toho 0:6.

 

  Zápas z Val. Klobouky byl typický remízový, kdy týmy předváděli, jak „neumí“ hrát fotbal. Bohužel opět jeden z nás se na to vykašlal v obraně. Nevím jak jinak popsat situaci, kdy hráče upozorňují jak trenéři, tak spoluhráči, že má za sebou útočníka soupeře a on ho s klidem nechá. Bohužel pro ostatní kluky v týmu, nám pak tento hráč díky tomu dá gól.

 

  Zápas ze Slušovice byl o tom, kdo je na tom hůř. Fotbalově to byla remíza, protože oba týmy se kopaly za ušima, nicméně štěstí stálo při nás a vyhráli jsme 2:0. Soupeř ale minimálně 2x trefil brankovou konstrukci.

 

 Poslední zápas s beznadějně poslední Štítnou bylo pokračování utrpení. Ano byli jsme lepší, ale to že jediný gól musel dát gólman a že až do konce zápasu jsme trnuli, jestli soupeř náhodou nevyrovná mluví samo ze sebe. Nic na tom nemění ani to, že Séba dal regulérní gól na 2:0, kteří rozhodčí nesmyslně neuznali.

Je pravda, že hala byla malá a tím pádem byl fotbal hodně kontaktní, což nám nevyhovuje, ale to neomlouvá nechuť některých hráčů poslouchat pokyny trenérů a porvat se o míč. Tak jak se člověk nemá zaobírat rozhodnutím rozhodčího, tak má člověk jít na hřiště s tím, že jde pomoc ostatním spoluhráčům a že to co řekl trenér se má plnit. Ti co měli problém s technikou a samozřejmě s následující rozehrávkou, jsou přesně ti, co kašlou na to co říkám při tréninku a nesoustředí se na daná cvičení. Takže platí pořád to samé co říkám. Samo se nikdy nic nenaučí. Ani fotbal. Pokud chceš být lepší musíš tomu věnovat čas, ochotu přemýšlet a píli v tréninku.

Pokud nejsi ochotný toto minimum obětovat, pak si polož otázku - Baví mě hrát fotbal ? A baví mé spoluhráče, kamarády, hrát se mnou fotbal ?

 

trenér Jarda

                   Tabulka   Valašské Klobouky
           
Pořadí Team        Body
 1.  FC TVD Slavičín   15 1   15
 2.  SK SV Bojkovice   10 3   10
 3.  TJ Spartak Val.Klobouky    5 6    7
 4.  FŠ SK Louky    3 9    6
 5.  TJ Štítná n. Vláří    1 11    3
 6.  FC Slušovice    5 9    3

 

 

                               Tabulka  po 5.kole
           
Pořadí Team        Body
 1.  FC TVD Slavičín  57 9   64
 2.  FŠ SK Louky  34 27   40
 3.  SK SV Bojkovice  39 30   38
 4.  FC Slušovice  33 22   34
 5.  TJ Spartak Val.Klobouky  25 37   27
 6.  TJ Štítná n. Vláří   5 68    8

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář