Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

(641)MU TJ Nedašov - SK Louky 1:1 (1:0)

10. 9. 2012

      mladší žáci      

  

p1780775.jpg

 

 Sestava :

Dlouhý,Višenka,Sadil,Nezval,Staniš,Kuna,Banát,

Teichmann,Jaroněk,Hönig J.,Štípek

 

 

 Branky :      Kuna

 

 

 

 Komentář :  

 V neděli jsme odehráli náš druhý zápas v KPMŽ a to v Nedašově. Po výprasku od Brumova, který se dal čekat, jsme věřili, že teď to bude lepší. Trošku nás v tom i podpořili právě zmiňovaní kluci z Brumova, kteří z Nedašovem hráli a tvrdili, že jsme jednoznačně lepší. Nevím, ale Nedašov hraje slabě asi jen proti Brumovu, protože od té doby vyválčil 3 body v Kunovicích a nám vlastně taky 2 body vzal.

Domácí nastoupili se 14 hráči (8 x 2000, 1 x 2001, 5 x 2002) a z toho bylo 5 Kolínků. No já bych v tom měl chaos ;-). Soupeř sice měl "malé" 2002ky, ale povětšinu času se naše "01ky" musely prát(doslova) s urostlými nulkami. Začali jsme sice sebevědomě, ale soupeř využil hned prvního zaváhání, kdy se tak trošku nedomluvil Dava v bráně s jedním z obránců a domácí útočník pohodlně skóroval hlavou. Běžela teprve snad 5 minuta zápasu. To nás dostalo do útlumu a navíc nám nefungoval střed zálohy, kde jsem netradičně zkoušel Marka Sadila. Bohužel soupeřův střední záložník byl fyzicky hodně vyspělá 2000ka a tak se Marek dohry moc nedostával. Kluci mu svým pohybem taky moc nepomohli. Nakonec jsem to po 10 min. přeskládal a kluci začali pozvolna přebírat otěže zápasu. Nějaké šance se začali objevovat, ale do poločasu jsme velmi dobrého domácího gólmana nepokořili.

Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním, že zápas otočíme, ale domácí byli proti a opět nám tak 5 minut trvalo, než jsme se dostali pořádně do hry. Potom už to ovšem přišlo. Začali jsem si víc věřit, víc jsme si nabíhali do volných prostorů a lépe přihrávali a donutili soupeře více méně pouze bránit. Ten tak činil všemi dostupnými prostředky, ale i to jsme nakonec zvládli. Vypracované šance jsme ovšem zahazovali jednu za druhou, nebo domácí gólman vytáhl výborný zákrok.Domácí nám to málem ulehčili sami, když domácí obránce fauloval Sébu ve "vápně" a byla z toho penalta. Jelikož si náš kapitán nevěřil, tak to vzal na sebe Michal Višenka, ale bohužel tomu penalta nevyšla.

To se ve fotbale stává a není to žádná tragédie. Proto se kluci prosím nebojte na ty penalty chodit. I po neproměněné penaltě jsme se nevzdávali a pokračovali v naší hře. Asi 7 minut před koncem byli odměněni, kdy se krásně trefil Séba a domácí gólman konečně kapituloval. Do konce utkání jsme pak bušili do soupeře a chtěli urvat vítězství pro sebe, ale i přes několik vyložených šancí, domácí remízu ubránili. Za předvedený výkon v druhém poločase si kluci zasloužíte pochvalu, protože to byl opravdu už pěkný fotbal . Příště zkusíme celý zápas. Co vy na to ? Nakonec já si jen přeji, abychom už někdy hráli v kompletní sestavě, protože, kdyby Dava D. nemusel chytat a hrál, tak to bylo zase o něco lepší. No a už bychom konečně měli dávat více gólů, protože ta naše produktivita nás pak v zápase sráží dolů.

Trenér Jarda

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky MŽ - TJ Nedašov - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář