Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Valašský 5:0 (4:0 )

18. 6. 2012

      mladší žáci       

 

 

  Sestava :

 Grbavčic Dominik, Kašný Martin, Mikš František, Polách Marek, Valenta Oldřich, Vičánek Jan,  Zatloukal Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Látal Martin, Ševčík David, 

 

  Branky :      Vičánek 2x, Hercík, Kašný , Janota 

 

 

  Komentář :

 A je to tady, fotbalové stránky ročníku 2011/2012 krajského přeboru mladších žáků se zavírají. Ačkoli jsme plánovali, že si rozloučení s uplynulou soutěžní sezónou užijeme v plném počtu, nevyšlo to. Co ale vyšlo stopro, bylo nejen počasí, ale i herní pohoda, kterou jsme si přinesli do zápasu. Všichni kluci, možná s výjimkou Honzy a Dominika, kteří měli v nohou zápas starších žáků, si zápas skutečně užívali a pěknou kombinační hrou bavili nejen sebe ale i přítomné diváky. První poločas to bylo dokonce s obstojným zakončením a kromě neproměněné standardní tutovky Marti Janoty v první minutě a uspěchaných koncovek Adama nám to tam celkem i padalo. Po první Kašově vymetené šibenici přidal do své střelecké sbírky 2 zápisy Honza a pak přišlo to, na co jsme čekali celou sezónu. Šimon konečně odhodil zodpovědnost za výsledek či strach ze svojí chyby a po bezchybném odebrání míče v obrané fázi projel celé hřiště, pohrál si z obranou soupeře a suveréně zavěsil. Trvalo to celou sezónu ale stálo to za to. Šimi to je přesně to, co celý tým od tebe potřebuje.  První poločas jsme pak dohráli naprosto pohodově ale ze vší odpovědností.

   Druhý poločas pak pokračovala naše převaha, ale do koncovky jsme se již tolik nedostávali a přes několik šancí jsme přidali už jen jediný gól, kdy vosička zakončil velice chytře svoji individuální akci. Za zmínku stojí ještě Markova dalekonosná bomba, která orazítkovala břevno soupeřovy branky. A co soupeř. V úvodu utkání nám dělalo problémy jejich rozestavění respektive naše chybné rozebírání a obsazování hráčů soupeře, čímž jsme umožňovali časté zakončení ze střední vzdálenosti (v případě silnějšího soupeře bychom asi nevyšli s čistým štítem). Během celého zápasu si však vytvořil pouze jedinou šanci a to je na konečný úspěch málo.

 

 Teď už nás tedy čeká jen pár tréninků, turnaj 30.6. a pak fotbalové prázdniny.

 

P&M

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář