Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU OP SK Louky - Lhota u Malenovic 4:1 (2:0)

26. 4. 2012

     mladší žáci            starší přípravka    

 

 

Sestava :

Janota, Křek, Zatloukal, Ševčík D., Kuna, Sadil,

Jaroněk, Dlouhý, Staniš, Banát,  Martinec

 

 

 

 

Branky :    Křek, Jaroněk, Martinec, Zatloukal 

 

 

 

 

 

Komentář :

 Ve 14.kole OSMŽ jsme doma přivítali kluky ze Lhoty, kteří v tabulce okupují 3.místo – tedy jsou hned za námi a jak jsem se díval na jejich minulé výsledky nedávají body zadarmo nikomu. Nicméně naše předchozí vzájemné zápasy skončili vždy vítězstvím o 3 góly a světe div se skončilo tak i toto utkání. Ale abych nepřeskakoval. Klukům, kteří v tomto složení nehrají moc často, jsem zápas ztížil netradičním rozestavením 1-3-3, tzn., že jsem hráli pouze na jednoho obránce, kterého měli doplňovat krajní záložníci v okamžiku, kdy soupeř útočil. Sice to skončilo tím, že David Ševčík občas bránil i dva hráče soupeře za klidného přihlížení kluků, ale věřím, že to bylo pouze z neochvějné důvěry v něj, že to zvládne. A opravdu David předvedl vynikající výkon a i přesto, že hostující útočník byl rychlejší, tak všechny situace 1 na 1, nebo 1 na 2 zvládl na výbornou. Pro příště ovšem bude lepší, když se krajní záložníci budou přeci jen stahovat častěji, aby měl David s kým hrát ;-) Co se týče útočné hry, tak mělo útočit 6 hráčů,a vytvářet „drtivý“tlak na soupeře. Bylo ovšem vidět, že kluci přesně neví kam si naběhnout aby spoluhráči pomohli a nezavazeli si a tak často z fotbalu vznikla „kopaná“ na malém prostoru s„drtivým“ tlakem na nás samotné. Příště Vám vysvětlím pojem „drtivý tlak na soupeře“ ;-)))To ovšem nevadí, protože já jsem viděl i ty okamžiky, kdy to např. Adam Křek správně zabalil do volného prostoru a další 3 hráči mu správně sbíhali a vznikla z toho pěkná akce, nebo Martin Janota výborně naběhl na kolmici od Séby a mohl bych popisovat spousty dalších akcí. A byly to akce, které jste si vytvořili sami, což mě opravdu těší. Co mě ale trošku zklamalo byla úroveň práce s míčem a rychlost s jakou jsme řešili situace 1 na 1, nebo obecně jakékoliv situace. Dost často nám míče odskakovali i v jednoduchých situacích a spousta špatných přihrávek na krátkou vzdálenost způsobilo zbytečně moc soubojů, které nám odebírali zbytečně sílu, která se dala využít někde jinde. Nekoukejte kluci na to, že jste v technice byli určitě lepší než soupeř, ale na to, že spousta z Vás když udělá kličku, tak musí dělat i druhou, protože ji dělá zbytečně dlouhou (špatná technika) a po celou dobu máte hlavu dole, takže ani nevíte, že se situace dá vyřešit jinak. Chce to potrénovat práci s míčem, tak aby jste měli více času přemýšlet nad fotbalem samotným a dodalo vám to více sebedůvěry.

 No a co nakonec ? Ano správně střelba… To musím smutně konstatovat, že to byla bída. Kurnik chlapi, vždyť vy jste z gólmana hostů udělali hrdinu, který dostal 4 góly s 30ti střel. To je jak v hokeji ;-( Ale opravdu vážně je potřeba, aby jste se snažili věci dělat pořádně (kvalitně) a co nejrychleji. Je na vás, co na hřišti vymyslíte ale musíte se snažit to udělat pořádně, protože pouhé plácnutí na bránu je stále pouze plácnutí, pouhý náznak klamání nikoho neoklame a pouhý pokus o kličku je pořád pouze pokus. Samozřejmě to začíná na tréninku, nebo kdykoliv, když máte balón, tam se to musíte naučit. V zápase to pouze prodáte.

Jinak chválím všechny za to jak jste chtěli hrát. Ano slyším ty věty :“Pane trenér, už budu hrát…. “. Ale Matěji 10 sekund opravdu na vydechnutí nestačí ;-) Speciálně pak chválím Lukyho Staniše, který za nás odehrál 1.zápas a nebylo to vůbec špatný a je jen škoda, že si to neosladil brankou. Davida Ševčíka jsem už chválil, ale neodpustím si to ještě jednou. Davide super. No a přestože to nakonec nebylo z nulou, tak i gólman si zaslouží velkou pochvalu, protože v některých situacích nás opravdu podržel. (..Jsi se i trochu zapotil co Adame ;-) Vy všichni ostatní, které jsem nejmenoval, jste byli taky výborní, ale nemůžu Vás chválit všechny jmenovitě ;-)

Trenér Jarda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OP

(,,áda,,, 27. 4. 2012 16:12)

kujňa ,,jajdo,, pjesuj :)