Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP TJ Nedašov - SK Louky 3:1 (2:1)

2. 5. 2012

          starší žáci         

 

 

starsi-zaci--53-.jpg

 

   Sestava:    

Abraham J.; Cink P.; Polách M.; Kuchárek P.;Lunda L.; Sadil O.;Žák D.; Pavelka M.; Votava M.; Šíma A.;Vičánek J.; Segrado O.Laciga, Janota, Mikš,...

     

 

 

 Branky:     Vičánek

 

 

 

 

 

Komentář:

Po vzoru velikánů evropských fotbalových mužstev jsme si udělali malý výlet s prohlídkou hřiště soupeře již v sobotu. Bohužel v našich podmínkách nehraje fotbal rozhodující úlohu při sestavování rodinných plánů a tak jsme se dostali do problémů se sestavou pro nedělní utkání. Nakonec vše dobře dopadlo, ztráty nebyly největší a Radek bude jistě sanovat klukům jejich psychickou újmu v podobě nějaké sladké dobroty v následujících dnech.

 

Už před začátkem utkání bylo zřejmé, že kluky nečeká žádný lehký zápas. Hřiště nerovné na všechny možné strany, vítr podobající se vichřici a mezi soupeři chlapi jak hory.  Začátek utkání byl oboustraně neurovnaný, přihrávky většinou nenacházely své adresáty . Soupeř se snažil využívat delších přihrávek, ty však končily na naší stoperské dvojici, bohužel však jen do 15 minuty, kdy propadl celý střed hřiště a soupeř šel do laciného vedení. Po tomto gólu naši kluci přidali a po pěkné kombinaci zakončil Honza Vičánek krásnou střelou z první na 1:1. Od té chvíle jsme si udržovali mírnou převahu, kterou jsme však nedokázali zúročit v gól a tak přišel trest v podobě dobře provedenéh rohového kopu a domácí šli do vedení 2:1.


Po přestávce jsme začali využívat více křídelních prostorů, dobře kombinovat a vytvářet si velice slibné šance. Bohužel ani jednu jsme nedotáhli do konce a  při Vosově tutovce snad měli už  všichni ruce nad hlavou. V zápětí opět přišlo fotbalové nedáš-dostaneš a soupeř šel do vedení 3:1. Dolů šli „mladší žáci“, kteří hráli po stranách , naše hra pak ztratila na pestrosti a navíc naši kluci ztratili touhu zvátit vývoj utkání. Výjimkou byl jen Adam Šíma, který byl však ve svém úsilí osamocen.

Kladem utkání bylo, že nastoupili kluci ročníku 1999 a 2000, kteří se vůbec neztratili, ba dokonce patřili k tomu lepšímu v našem mužstvu za což si zasluhují velikánskou pochvalu.

 

P+M

 

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ 29.4. TJ Nedašov - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář