Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP TJ Nedašov - SK Louky 1:10 (1:4)

2. 5. 2012

      mladší žáci         

  

mladsi--18-.jpg

 

  Sestava :

 

 

Grbavčic Dominik, Kašný Martin, Laciga Radek, Machala Tomáš, Mikš František, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Zatloukal Tomáš, Janota Martin, Křek Adam, Látal Martin, Ševčík David, Kuna Sebastián, Sadil Marek

 

 

  Branky :     Vičánek 4x, Laciga 3x, Kuna, Zatloukal, Mikš

 

 

 

  Komentář :

Vzhledem ke komplikacím s opakovanou nominací jsme se rozhodli, že si utkání užijí všichni kluci kategorie mladších žáků, kteří v neděli do Nedašova dorazili. K utkání jsme tak nastupovali po dlouhé době  i s Radkem Lacigou a  stejně jako starší žáci za silného větru. Na rozdíl od starších jsme však drželi míč pod kontrolou a trpělivě kombinovali v prostoru celého hřiště. Hru jsme tak v pohodě kontrolovali, bohužel však bez gólového efektu. Ten přišel  až v době, kdy se na hřišti objevili Radek s Honzou. Góly, které jsme  dávali byly tentokrát nejen po pěkných kombinacích ale i po střelách z dálky.

Přesto, že jsme nastoupil proti téměř „přípravkovému“ mančaftu bylo vidět lepší řešení herních situací než proti Chropyni i celkový herní projev nebyl špatný. Utkání si kluci skutečně užívali a v pohodě dovedli ke konečnému  vítězství 10:1.

 ...Teď nás však čeká Poličná což bude úplně jiné kafe.

 

 Petr & Michal

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky MŽ 29.4. TJ Nedašov - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář