Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP Sokol Poličná - SK Louky 6:2 (2:1)

25. 9. 2011

       mladší   žáci       

 

MU –Mladší žáci –krajský přebor

   Sestava :   

 Machala Tomáš, Mikš František, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David, Šoman Martin, Kuna Sebastián, Kašný Martin, Polách Marek 

  Branky :     Vičánek , Kašný  

 

  Komentář :  

Nedělní soupeř z Poličné nám šlapal v tabulce dlouho na paty a utkání tak bylo vlastně soubojem o druhou příčku. Už od začátku bylo zřejmé, že při neúčasti Radka Lacigy bude tentokrát velmi težké udržet soupeře,  v dostatečném odstupu od naší brány. Evidentní byla především silová převaha našeho soupeře, kterou nás zatlačil na naši polovinu a trpělivě dobýval naši bránu, což se mu také povedlo. Tento gól jako by nás na chvíli probral a začali jsme hrát technický fotbal, který na tohoto soupeře určitě platil. Po pěkné akci, kterou soupeř zastavil faulem, vymetl soupeřovu šibenici nádhernou pumelicí z přímého kopu Honza Vičánek. To však nebylo všechno, v zápětí následovaly další dvě šance, přičenž ta Honzova byla 100%-tní. Bohužel jsme na tuto herní pasáž nenavázali a postupně jsme přenechali iniciativu opět soupeři. Ten pak po přísně nařízeném přímém kopu a naší naivní chybě určil stav prvního poločasu na 2:1.

Do druhé části jsme nastoupili s cílem zlepšit naši kombinační hru. Hned v první minutě jsme však inkasovali na 3:1, gólem, který jsme si nafackovali téměř sami. Ještě posledním projevem odporu byla krásná individuální akce Seby, kterou vyšperkovali Honza s Kašou na 3:2. To však bylo již loučení s neporazitelností a 2. místem. Po další chybě při kličce v obrané fázi a gólu na 4:2 nás měl soupeř již na lopatkách. V pohodě si pak dokráčel k vítězství 6:2. Nám totiž došly nejen psychické ale i fyzické síly, které jsme nechali v četných nesmyslných osobních soubojích s fyzicky silnějším soupeřem.

Soupeř byl prostě tentokrát lepší, silovější a předvedl i lepší herní projev něž my. Na druhou stranu si však nemyslím, že jsme předvedli na co máme.

S absencí 3 hráčů základní sestavy  se už bohužel musíme umět vyrovnat a předvádět fotbal, kterým jsme se doposud prezentovali a názor, že jako nováčci máme splněno jsem raději přeslechl.

Pochvala pak patří všem, kteří to nezabalili ani za nepříznivého stavu, a moc jich nebylo.

Trenéři Petr a Michal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář