Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - Viktoria Otrokovice 4:0 (1:0)

2. 10. 2011

       mladší   žáci       

 

   Sestava :  

 Laciga Radek, Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Zatloukal Tomáš, Hercík Šimon, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David, Šoman Martin, Kuna Sebastián

 

 

  Branky :     Šoman, Vyvlečka, Kuna, Mican   

 

  Komentář :  

 Utkání jsme zahájili opět v duchu  utkání s Uherským Brodem, t.j. snaha o individuální prosazení, co nejrychlejší vytvoření finálové akce a co nejrychlejší zakončení. Většinou z toho byly neustálé ztráty míčů a iniciativa přenechaná soupeři, který lépe kombinoval a měl celkem dobrou mezihru. Viktorka si tak vytvářela mírný tlak, který byl naštěstí bez důrazného zakončení či náznaku nějaké šance.

Změnu přinesla až naše úvodní branka, kdy Marťa Šoman nekompromisní střelou (netradičně po zemi k tyči, dokonce to vypadalo, že mířil) nedal golmanovi šanci vůbec reagovat. Změnu přinesl také Honza Vičánek na středu zálohy, kdy začal měnit svůj styl hry a my jsme  tak dokázali jít do pěkných kombinací a začali jsme si vytvářet šance a získávat herní převahu. Na lopatě měli tak další branky Mican i Tom Zatloukal bohužel však bez gólového efektu. Soupeř však také nezahálel a zazvonil nám na tyčku krásnou ranou z dálky. Poločas tak skončil těsným vedením, za který jsme museli být rádi.

Po přestávce jsme pokračovali ve  zlepšujícím se trendu naší hry, dokázali jsme zařadit i kvalitní mezihru a dokonce i velmi vtipné kombinace. S touto zlepšenou hrou se rodily i další šance a přicházely i pěkné góly. Vzhledem k tomu , že jsme si dokázali plnit vzorně obranné povinosti a naši defenzívu zpevnil uzdravený (nebo uzdravující se???) Radek, soupeř se témeř nedostával do šancí. Vyjímkou byla opět dalekonosná rána do tyče.

Utkání tak skončilo lichotivým stavem 4:0. Naš herní projev měl však stále nemalé rezervy a my trenéři doufáme, že to přijde v zápase ze Slušovicemi.

 

Petr & Michal

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář