Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - Velké Karlovice 12:0 (3:0)

22. 10. 2011

    mladší žáci     

 

 Sestava :

Machala Tomáš, Mikš František, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Zatloukal Tomáš,  Křek Adam, Látal Martin, Mican Lukáš, Ševčík David, Černý David, Kuna Sebastián, Nezval Tomáš

 

 

 Branky :         Křek 4x, Vičánek 3x,  Mikš 2x, Kuna 2x, Zatloukal

 

 

 

 Komentář :

Proti Karlovicím to měly být  povinné tři body. Záměr trenérů aby si kluci tento zápas užili se však začal naplňovat až ve druhém poločase. První poločas to bylo nejen hledání skuliny v soupeřově valu ale i hledání sebe sama. Žádný z kluků, snad  z vyjímkou Franty, ničím nezaujal a celkový herní projev nebyl nic moc.

Do druhého polčasu však vlétl ve velkém stylu Sebastián, který přidal na pohybu výborně se nabízel do hry a svým spoluhráčům servíroval jednu lepší příhru než druhou. Naše hra šla tak minimálně o 50% nahoru. Začaly přibývat pohledné kombinace i samotné góly. Celkové skóre pak mohlo být podstatně vyšší neboť jsme neproměnili moře dalších šancí.

Pochvalu tentokrát dostává Seba, který předvedl ve druhém poločase výkon se vším co k fotbalu patří a Franta, který podal zatím svůj nejlepší výkon. Ten je však potřeba jej zopakovat proti silnějším soupeřům.

 

 

Petr & Michal

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář