Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - Sokol Poličná 1:3 (0:1)

8. 5. 2012

        mladší žáci       

 

mladsi--18-.jpg

 

Sestava :

 Grbavčic Dominik, Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek,Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David, Kuna Sebastián, Nezval Tomáš, Sadil Marek

  

Branky :      Křek

 

 

 Komentář : Tentokrát jsme hostili tabulkově nejlepšího jarního soupeře Poličnou. Ze začátku to bylo poznat na obrazu hry, neboť kluci měli ze soupeře zbytečný respekt. Náš přechod do útočné fáze byl ustrašený a nepřesný, takže soupeř neustále kontroloval míč a vytvářel tak veliký tlak. Svoje usilí však paradoxně korunoval až v 10 minutě po rychlém přechodu do útočné fáze a našem propadnutí ve středu hřiště. Tato branka nás však nesrazila do kolen, naopak kluci si uvědomili, že není co stratit a začali hrát naprosto otevřený zápas. První náznak velké šance byl Markův únik, který však skončil u vracejícího obránce. Druhá šance byla už tutovka, kdy Honza obral o míč soupeřova obránce a řítil se docela sám na soupeřova branaře. Skóre se však bohužel nezměnilo. Do poločasu pak pokračovala oboustraně pohledná hra s marnou snahou o změnu skóre.

Pohledný fotbal pokračoval i po přestávce. Soupeř dominoval v kombinaci a postupném útoku, nás pak zdobila rychlejší práce s míčem i dynamický přechod do útoku. Bohužel soupeř nás předčil v tom nejdůležitějším, v zakončení. Jeho silová převaha byla znát právě při druhém i třetím gólu. Napřed protlačil míč do brány z bezprostřední blízkosti posléze uplatnil svoje centimetry při rohovém kopu, kdy naši největší hráči nechali osamoceného Sebu se svými 146 cm bojovat s dvěma minimálně 160 cm drobky. K jeho cti slouží, že se o míč bojoval i v tomto nerovném boji. S každým soupeřovým gólem ale rostla naše aktivita i agresivita v kladném slova smyslu a touha vstřelit gól byla tentokrát skutečně vidět. Honza i Seba větrali soupeřovu obranu v jednom kuse, bohužel jim nebylo souzeno. Zalsouženou aktivitu pak korunoval Adam, po vzorové kličce a rychlém a nekompromisním zakončení. Branka to však byla jediná a v konečném účtování znamenala porážku 1:3.

Vystoupit z řady pro vyznamenání, či pochvalu mohou tentokrát skutečně všichni kluci, trenéři byli i přes porážku moc spokojeni a utkání se muselo líbit i divákům.

Další věc, která nás potěšila je Adamovo probuzení (pozdní jarní??) a přejeme, ať ti zaujetí a chuť do hry vydrží co nejdéle.

 

Petr  + Michal

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky MŽ 5.5. SK Louky - Poličná

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář