Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - Kunovice 0:2 (0:1)

24. 4. 2012

         starší žáci          

 

 Góly:

 

Sestava:

Abraham J.; Cink P.; Polách M.; Kuchárek P.;Menoušek R; Lunda L.; Sadil O.;Žák D.; Pavelka M.; Votava M.; Šíma A.;Vičánek J.; Segrado O.

 

Komentář:

Tak první jarní prohra je tu. Soupeř z čela tabulky ukázal svou kvalitu a nutno dodat, že jsme po celý zápas tahali za kratší konec. Úvod sice patřil nám, když tutovku neproměnil ,,Malina,, ale po-té nás hosté téměř celý první poločas přehrávali. Chyběla nám především kvalita v záložní řadě, kde nedokázali hráči udržet míč a dát hře myšlenku. Nepomohlo ani proházení sestavy a plně se projevila absence ,,Votávky,, ( hej kámo,ale v kase ti to šlo suprově. Držel jsi nás po celý zápas nad vodou), který dokáže dát naší hře nějaký řád. Zákonitě potom přišel trest, když se těsně před přestávkou krásně trefil hostující útočník hlavou.

Druhá půle se nesla v podobném duchu. Iniciativa na kopačkách hostů končila převážně na našem obranném valu a tím pádem jsme byli stále ve hře o dobrý výsledek. To se potvrdilo v samotném závěru, kdy po nádherné křižné přihrávce ,,Sádi,, spálil dokonalou tutovku koloběžkář Šíma. A když po další povedené akci napálil ,,Malina,, merunu, spoza velkého vápna, pouze do tyče, byl osud zápasu zpečetěn. Soupeř ještě dokázal svůj velmi dobrý výkon vyšperkovat druhým ,,banánem,, v naší brance a po zásluze si odvezl z našeho hřiště tři body.
 
A co kritici ? Kondice se zlepšuje, ale ten důraz v osobních soubojích je opravdu ,,nič moč,, :)

Trenér: J.Šerý

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ 21.4. SK Louky - Kunovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář