Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - FK Chropyně 3:2 (1:2)

9. 4. 2012

        starší  žáci            

                                       

 

img_0504.jpg

                                 

  Góly:      Šíma 3x  

 

  Sestava:       

 Abraham J.; Cink P.; Mican T.; Kuchárek P.; Lunda L.; Sadil O.;
 Laciga R.; Šíma A.; Menoušek R.; Pavelka M.; Votava M.; Polách M.; Vičánek J.

 

 Komentář:       K úvodnímu zápasu jara na domácím hřišti přijel soupeř, kterého jsme na podzim jednoznačně přehráli díky tomu, že nebyl v kompletní sestavě.Tentokrát ale dorazil v plné síle. Hned od začátku utkání působil sebevědomě a snažil se diktovat tempo hry, ale naše zatažená obrana úspěšně odolávala pokusům o steč naší branky. Do vyložených šancí jsme hostující hráče, ale nepouštěli a sami s přibývajícím časem, byli v útočném snažení nebezpečnější díky rychlým protiútokům. Hlavně Adam Šíma byl pro obranu soupeře neustálou hrozbou. Do vedení šel ale soupeř po střele, která určitě stojí za zmínku. Křižnou přihrávku na hranici velkého vápna trefil v plném běhu z jedné, šajtlí alááá Rosický ,,krůta krůtovič,, přesně za škraň a nedal golmanovi šanci. Škoda jen, že přitom mířil na vlastní bránu :-) . Naštěstí máme v mančaftu několik hráčů, kteří dokáží i za nepřiznivého stavu vzít osud zápasu na své kopačky.Tentokrát to byl Adam Šíma, který dokázal zužitkovat přihrávku od ,,Votávky,, a vyrovnal. Přesto jsme do kabin šli s jednogólovým mankem, když po chybě ve středu
hřiště proměnil brejk hostující útočník.
 Druhá půle probíhala ve stejném duchu. Soupeř měl sice územní převahu,ale tu nedokázal brankově zužitkovat. Naopak naše rychlé protiútoky vedly k úspěchu.Hostující brankář sice pár šancí zlikvidoval, ale na dva přesné zásahy Adama Šímy nestačil. Ten zkompletoval hattrick a i když nám v závěru docházely síly, jednobrankov vedení už jsme si nenechali vzít.
  Co dodat závěrem ? Na jedné straně nám dle některých kritiků chybí potřebná kondice a větší důraz v osobních soubojích, s čímž souhlasím. Na straně druhé byl soupeř o poznání silovější. Do zápasu jsem nasadil tři mladší žáky, kteří nezklamali. ,,Laci,, junior se pomalu stává pilířem naší zálohy a Honza Vičus s Markem Poláchem odvedli výkon, který byl opravdu velmi dobrý. Co se týká ostatních hráčů, tak pochvalu zaslouží Petr Cink, Patrik Kuchárek, Tom Mican nejen za parádní střelu šajtlí :) Radek Laciga,a Adam Šíma. Výkon ostatních odpovídá jejich současným možnostem, nebo odráží přístup samotných hráčů k tréninku.Takže pánové, fotbal je sice kolektivní hra, ale o konečném výsledku rozhodují individuality, že jo ? Ale to už je jiná písnička :-)
   Do konce soutěžního ročníku zbývá deset kol a my máme dostatečný počet bodů na to, aby se začal budovat kolektiv pro nový soutěžní ročník. Tomu podřídíme zbytek soutěže a do sestavy starších žáků budeme postupně zapracovávat více kluků roč. 1999. Ti doplní roč. 1998, aby společně na podzim úspěšně bojovaly o body v KPSŽ.


Trenér:  J.Šerý 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář