Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - FC Vsetín 10:3

2. 9. 2011

       mladší   žáci       

 

   Sestava :  

 Laciga Radek, Machala Tomáš, Mikš František, Valenta Oldřich, Vičánek Jan,Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Šoman Martin, Kuna Sebastián, Ondra Kubík, Marek Polách, Martin Kašný

 

 

 

 

  Branky :     Laciga 2, Kuna 2, Vičánek 2, Kašný, Křek ,Kubík, Mikš   

 

 

  Komentář :  

 Konečně zápas na který jsme čekali, částečně ze zvědavosti částečně s obavou o výsledek. Po procházce v Chropyni konečně soupeř se vším všudy, vitální, sebevědomý a fotbalově nadmíru vyspělý, to byl FC Vsetín.

Soupeř se kterým jsme v minulosti svedli nejeden těžký zápas. Nevím v jakém rozpoložení byli kluci před zápasem, ale to co nastalo po úvodním hvizdu předčilo naše očekávání. Výborný pohyb, nasazení a hlad po míči, kterým se prezentovali naši kluci jsme u většiny z nich předtím nikdy neviděli. V úvahu připadá nováčkovský elán, nebo zvýšená konkurence v podobě nových kluků, kteří hostují ze zlínské Tescomy a možná nějaká hopsinková štáva. Ať je to tak či onak, my trenéři si přejeme aby to klukům vydrželo co nejdéle, a nemyslíme tím jen nasazení v zápase ale i obdobný přístup na tréninku.

Co se týká samotného zápasu, s vyjímkou prvních minut, kdy soupeř dokazoval svoji  kvalitu a několikrát nás přečíslil v útočné fázi jsme drželi zápas ve svých rukou. Výborným rychlým přechodem do koncovky jsme si vytvářeli dostatečný počet šancí a ty jsme dokázali proměňovat. Hodnocení si však necháme před sobotní zápas, protože vyslovit tolik pochval to bych se nedostal vůbec do postele, natož abych se prospal.

 

Na závěr vzkaz rodičům, kteří propásli tento zápas svých ratolestí, měli jste tentokrát :

 

      VELKOU, VELKOU   ale doopravdy VELKOU SMŮLU.

 

Petr Látal a Michal Gottwald – spokojení trenéři

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář