Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 26. 9. 15:30 hod.

SK Louky - Kostelec

Muži "B"

NE 27.9. 12:30 hod.

SK Louky - Napajedla "B"


2. DOROST příští utkání :

SO 26. 9. 10:00 hod.

SK Louky - Rožnov p. R.


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Luhačovice "B" 

3:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Halenkovice

1 : 7 (0:4)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

Baťov - SK Louky

2 : 1 PK (1:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

MU KP SK Louky - FC Slušovice 1:2 (1:1)

10. 10. 2011

       mladší   žáci       

 

   Sestava :  

 Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek, Valenta Oldřich, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David, Šoman Martin,  Kuna Sebastián  

 

  Branky :     Vyvlečka  

 

 

  Komentář :  V 10.kole jsme se utkali se Slušovicemi, tedy týmem okupujícím horní příčky tabulky. Od úvodu zápasu do nás nastoupil soupeř agresívním pojetím s rychlým přistupováním hráčů s čímž jsme se vyrovnávali minimálně  prvních 10 minut a bylo zřejmé, že sestava ochuzená o klíčové hráče může zapomenout na tvořivou hru i technický fotbal. Bohužel toto pojetí není některým hráčům po chuti a někteří zatím na něj nestačí. Dali jsme se tedy do boje a přestože moc šancí jsme si nevytvořili šli jsme do vedení po opakované střele Tomáše. Soupeř, který na tom byl s přípravou šancí stejně, však dokázal brzy vyrovnat, a to brankou přímo z rohového kopu , i když musím uznat, že technické provedení kopu bylo perfektní. Utkání spělo dál plné osobních soubojů k remízovému poločasu a to za přispění pana rozhodčího, který si nemínil ničím komplikovat nezáživné sobotní dopoledne.  Jeho korekce postavení soupeřovy zdi způsobem: „ať střílí kolem něho“ to plně dokumentovala.

S nástupem do druhého poločasu jsme si slibovali, že nástup pohyblivého Seby, který obětavě naskočil do zápasu i přes svůj spánkový deficit by mohl přinést obrat v pojetí hry. Bohužel jeho výkon byl limitován bodnutím vosy i způsobem hry soupeře, takže žádná změna se nekonala. Vyjímkou pak byla skrumáž po jednom z rohových kopů, kdy soupeř určil konečný stav utkání. Prohráli jsme se soupeřem, který nebyl ani lepším ani fotbalovejším, ale prokázal tohu po vítězství, prostě chuť se porvat o výsledek.

To někteří naši borci byli spokojení a v kabině vládla naprostá spokojenost, spokojenost s tím že jsme nastoupili v utkání krajského přeboru. !!!???

Pochvalu tentokrát zaslouží absolutně Adam, zaskakující na středu zálohy, který vzal na sebe obrovské penzum práce, stíhal bránit i zakládat útočné akce a kdyby měli ostatní snahu mu v tom pomoci mohla naše hra vypadat daleko lépe.  Dál pak Tomáš Machala, který pokud šel do ofenzívy byl vždy hrozbou pro soupeřovu obranu a za první poločas ještě Marek Polách, který jako jeden z mála nedaroval soupeři ani jeden míč zadarmo a neustále se nabízel do hry.

Petr & Michal

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář