Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Louky - FC Elseremo Brumov 2:9 (1:5 )

27. 5. 2012

      mladší žáci      

  

 

Sestava :

 

 Grbavčic Dominik, Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek,  Vičánek Jan, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Mikulášek David

 

Branky :    Křek ,Vičánek 

 

 

Komentář :

 K utkání s lídrem soutěže jsme chtěli nastoupit v nejsilnější sestavě, bohužel Radek byl opět omluven z účasti na utkání mladších žáků. K tomu se ještě přidalo  zranění Sebastiána a Oldova zlomená ruka, takže bylo jasné, že výsledkově to nebude asi nejlepší. Je to velká škoda, protože úvod soutěže ukázal, že jsme schopni v nejsilnější sestavě konkurovat i těm nejlepším soupeřům. Od té doby se však mnohé změnilo. S tím, že se Radek nemůže zúčastňovat utkání MŽ  jsme se už snad i smířili, nově se však  posunují hráči MŽ do vyšších kategorií a k utkání tak neustále nastupujeme s nějakými hendikepy. Vniveč tak postupně přichází dobré umístění, které si kluci vybojovali v jarní části soutěže. To není ale zdaleka tak důležité jako to, že se u kluků vytrácí radost ze hry, psychická pohoda a někteří si  po sérii porážek postupně přestávají věřit i v banálních herních činnostech. Velmi nás to mrzí jak za Radka,  který by si s klukama určitě rád zahrál, tak i za celý tým. My jako trenéři některé věci chápeme, ale nejsme si vůbec jisti, že je tomu tak i u kluků. Poděkování patří tak Tomovi, že opět nastoupil ač měl v nohou utkání se staršími žáky i Davčovi, že zdělal sádru a vlezl do brány. V opačném případě bychom v bráně angažovali opět někoho z hráčů.

    V samotném utkání nám pak už jen šlo o to jestli budeme schopni sehrát aspoň některé pasáže , ve kterých bychom se prosadili proti tak kvalitnímu soupeři. Úvod utkání, ač měl soupeř herně navrch byl z naší strany velmi dobrý. Honza si dal tentokrát říct a dokázal podržet míč, výbornou kličku doplnil chytrou příhrou. K dokonalosti chybělo už jen přesnější zakončení.

V porovnání s podzimním zápasem jsme se dostávali k častějšímu zakončení a v úvodu utkání to bylo dokonce na šance srovnatelné. Soupeř  však postupně začal stále více rozebírat naši obranu a vytvářet stále větší tlak jehož výsledkem bylo skóre narůstající v jeho prospěch. Posloupnost jejich gólů pak narušili Adam v prvním a Honza ve druhém poločase, kdy korigovali na konečných 2 : 9.

I přes hrozivé skóre se mi zdál výkon v jarním zápase lepší, neboť tentokrát jsme si dokázali vypracovat  několik výborných příležitostí. Na podzim jsme se víceméně jen bránili.

   Před brilantním výkonem soupeře je potřeba smeknout, a kdybych měl vyjmenovat jejich přednosti asi by to trvalo trošičku déle. U nás kraloval Honza Vičánek, který dokázal potrápit obranu i tak kvalitního soupeře, škoda jen, že chuť do hry u něj opadávala s každou další zahozenou šancí, výkonem pak ještě potěšil Adam Křek.

 

Petr & Michal

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(Zelinka Petr, 30. 5. 2012 9:07)

Je těžké pochopit autora článku,který píše v úvodu o schopnosti konkurence v nejsilnější sestavě a v závěru naopak chválí zlepšený výkon oproti podzimu. Snad je důležitější aby si zahráli všichni a aby hra také všechny bavila. Dále nechápu mystifikace typu dobrého umístění v tabulce. Loni jste hráli nižší soutěž a vtéto sezóně jste byli po podzimu pátí a nyní jste pátí. A posun do vyšší kategorie je přirozený a vždy byl.