Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU KP SK Baťov 1930 - SK Louky 1:4 (0:2)

17. 4. 2012

            starší žáci            

 

 

fotbal-033.jpg

 

 

Góly:       Šíma 2x , Žák, Votava

 

Sestava:

Abraham J.; Cink P.; Polách M.; Kuchárek P.;Menoušek R; Lunda L.; Sadil O.;Žák D.; Pavelka M.; Votava M.; Šíma A.;Vičánek J.; Segrado O.

 

Komentář: 

Ano čtete dobře :) vezeme tři body od soupeře, který se řadí mezi špičku KPSŽ a pro kterého mělo být vítězství v tomhle ,,špílu,, banalitou. Jenže naši kluci tak nějak přinutili domácí hráče i funkcionáře velmi rychle opustit vrchol ,,hrušky,, na kterém se před zápasem usadili :). Soupeř byl sice fotbalovější a vytvořil si v první půli několik vyložených šancí, ale na ty se ve fotbale nehraje. ,,Kubus Abrahámus,, s přehledem zneškodnil co se dalo a o zbytek se postarali ,,hroťáci,, domácích, neschopní trefit naše ,, zařízení,, (opět převtato z filmu Okresní přebor). A tak jsme udeřili my. ,,Votávka,, naservíroval přihrávku před prázdnou kasu a David Žák si připsal jubilejní trefu za náš oddíl. A když se o pár minut později trefil po krásném vysunutí od Lukina Lundy, konečně i ,,poctivý dříč,, při trenálech (prosím všimněte si těch uvozovek) Votávka , šli domácí do kabin s dvoubrankovým mankem.

 Druhá půle se nesla ve stejném duchu. Soupeř se sice snažil, ale když Adam Šíma nekompromisně uklidil mičudu za záda domácího golmana bylo zřejmé, že s prázdnou domů nepojedeme. Domácí se v závěru sice ještě vzchopili, když se jim podařilo po chybě Marka Polácha ( Máro nic si z toho nedělej,chybama se člověk učí. Máš velkou pochvalu, protože celý zápas jsi hrál výborně !!!) snížit na rozdíl dvou branek, ale Adam Šíma svou druhou trefou v zápase ,definitivně poslal domácí do kolen.
 Pánové, mezihra nám sice trochu vázne a není to z naší strany ,,bůh ví ,,jaká Barcelona (Chelsea taky hraje halamajznu), ale dá se na tom pracovat. A kritici ??? Jo, jo já vím ta kondice :) :)

Trenér: J.Šerý

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ 14.4. SK Baťov 1930 - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář