MU KP FC Viktoria Otrokovice - SK Louky 4:1 (2:0)

13. 5. 2012

mladší žáci

Grbavčic Dominik, Kašný Martin, Laciga Radek, Mikš František, Zatloukal Tomáš, Janota Martin, Křek Adam, Látal Martin, Ševčík David, Kuna Sebastián, Nezval Tomáš, Sadil Marek

Branky :      Janota

Vzhledem k zapojení kluků ročníku 1999 do utkání starších žáků i nemocem některých opor jsme poskládali sestavu, kterou by asi nikdo netipoval. Radek Laciga si odbyl premiéru v bráně, pole pak vyztužili borci ročníku 2001. I přes všechny možné oslabení jsme mohli odehrát utkání v lepším stylu než se nám povedlo, což se týká hlavně prvního poločasu. To jsme opomněli vše, co jsme si vštěpovali do hlavy minulé zápasy a do kabin jsme šli za stavu 0:2. Druhý poločas  už byl náš výkon podstatně lepší i když výsledkově to vyšlo téměř nastejno. Po snížení na 1:2 však soupeř odskočil z rychlého protiútoku na 1:3 a poté co nám rozhodčí upřel jasnou penaltu bylo po zápase. Nutno dodat, že dosažený výsledek 4:1 si soupeř i přes naše oslabení zasloužil, neboť  se prezentoval velmi dobrým výkonem.

A co ti, co nastoupili se svými staršími kolegy ? Ti si zaslouží velkou pochvalu a to platí i o ročníku 2001 u mladších žáků. Osobně mi však imponovalo vystoupení Toma Machaly, který si jistě hojí rány po zákrocích soupeře ještě dnes a přesto vydržel dobojovat nejen své první, ale hlavně skvělé utkání se staršími žáky až do konce. Na adresu těch starších, co by měli mužstvo táhnout však žádnou chválu pět nemůžeme i když pocity některých částečně chápeme, a to platí hlavně o utkání starších žáků.