MU KP FC V.Karlovice - SK Louky 2:1 (2:0)

mladší žáci

Ševčík,Křek,Zatloukal,Látal,Mikulášek,Dlouhý,Sadil,Nezval,Hönig,Staniš,

Tureček,Holčák,Jaroněk,Banát,Teichmann,Martinec

Branky :    Nezval

V tomto mistrovském utkání nastoupili všichni hráči ročníku 2001, tj. hráči, kteří budou příští rok pravidelně nastupovat v této soutěži, + „pár“ kluků z ml.žáků Tento zápas jsme opravdu nehráli na výsledek,ale chtěli jsme hlavně zjistit, jak se budou kluci na „velkém“ hřišti chovat a trochu je už na příští rok připravit. Což ovšem neznamená, že jsme nechtěli vyhrát! Domácí, kteří patří k tomu horšímu v soutěži záhy zjistili, že to nejsou „ty“ Louky z podzimu a zakousli se do nás. Kupodivu nám největší problém dělal hráč soupeře ročníku 2002 !!! Já vím byl dobrý, ale že by nás musel v osobních soubojích bourat, to se mi opravdu nezdálo.Nicméně boural a větral a hlavně díky němu jsme prohrávali v poločase 2:0. Každopádně soupeř byl v prvním poločase důraznější a pohyblivější. Fotbal tam hráli tak 2 kluci, ale i to stačilo, protože nám vše dlouho trvalo a osobní souboje jsme fyzicky prohrávali.

Druhý poločas už byl z naší strany lepší, kluci si i pomalu zvykli na nové rozestavení, trošku jsme to popřehazovali, ale pořád jsme hráli na 2 sedmičky. Začali jsme využívat toho, že jsme byli techničtější než soupeř, ale bohužel jsme se nedokázali prosadit do koncovky. Buď chyběla síla, nebo větší klid při řešení situace 1 na 1. Ke konci už nás soupeř pouštěl čím dál více k blízkosti své brány a to jsme na konec využili ke snížení na 2:1.  Bohužel další góly jsem nepřidali a tak musím konstatovat, že soupeř zaslouženě vyhrál – dal více gólů.

Pokud se mám zamyslet nad kvalitou naši hry, tak vzhledem k tomu, že nehráli Šimon, Martin (oba hráli za starší žáky), Séba (tříslo), Adam měl v nohách zápas za starší žáky,Saďa hrál snad pouze 8 minut a hráli jsme takto poprvé, tak to nebylo zase tak špatné. Každopádně příští sezónu kluci počítejte s tím, že na MU Krajského přeboru bude jezdit 12 hráčů (soupeři to hrají i v menším počtu) a bude to chtít se trošku porvat o to místo jak v tréninku, tak i na tom hřišti.Hlavně kluci s ročníku 2001 musí počítat s tím, že 2000ky budou větší a silnější a že to tedy bude chtít zrychlit hru - práce s míčem, hlava a i to běhání ;-) Čas přípravek Vám pomalu končí, tak teď už je to pouze na Vás jak moc chcete. A já věřím, že chcete…