MU KP 1.FC Valašský - SK Louky 0:1 (0:1)
mladší žáci
Sestava :
Machala Tomáš, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David, Ondra Kubík, Marek Polách, Martin Kašný
Branky : Janota
Komentář :
Tentokrát nebyly z různých důvodů schopny nastoupit obvyklé opory a tak se dirigentské taktovky musel chopit Honza Vičánek. S vyjímkou prvního dotyku s míčem, kdy nás trenéry pěkně nadzvihl se tohoto úkolu zhostil velmi dobře. Vzhledem k velké práci odvedené ve středu pole už mu nezbývaly síly, aby se tlačil výrazněji do své tradiční koncovky. Přesto se neustále snažil hledat skulinku pro zakončení z dálky. Co se nepovedlo Honzovi zařídil Vosa, který se obtočil kolem svého strážce a zblízka zavěsil. Zbytek poločasu pak byla vyrovnaná přetahovaná o střed pole a ani jedno mužstvo si nevytvořilo výraznější šanci.
Do druhého poločasu nastoupili všichni naši kluci s odhodláním nepustit toto vítězství za žádnou cenu. Deset, možná patnáct minut jsme zatápěli domácím výborným pohybem i kombinací, bohužel bez úspěšné koncovky. Sám Adam měl během 5 minut třikrát nabito značně ostrými náboji ale jeho střely neměly ani potřebnou razanci ani přesnost. (naprosto jasný důsledek přístupu k nácviku střelby na tréninku). Třikrát škoda, protože tak mohl korunovat svůj návrat k bývalé formě a moc se nám trenérům ve druhém poločase líbil. Jinak za druhý poločas je potřeba pochválit všechny bez rozdílu a to včetně Oldy, který si s neomylnou jistotou vychutnával dalekonosné pokusy domácích a to i za vydatného lijáku, kdy míč měl nebezpečný odskok. A byl to právě liják, který nám vzal vítr z plachet a narušil plynulost našich akcí a mě osobně zcela zrušil monitorovací schopnosti, prostě ani s brýlemi ani bez brýlí.
Opět vezeme 3 body i když to nebylo tentokrát s takovou lehkostí jako v předešlých zápasech, takže spokojenost tu musí být.
Trenéři Petr a Michal