Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

FC Elseremo Brumov - SK Louky 4:0 (3:0)

17. 10. 2011

       mladší   žáci       

 

   Sestava :  

 Laciga Radek, Kašný Martin, Machala Tomáš, Polách Marek, Valenta Oldřich, Vičánek Jan, Vyvlečka Tomáš, Hercík Šimon, Křek Adam, Mican Lukáš, Ševčík David 

 

  

 

  Branky :     ....

 

 

  Komentář :  V pátek, den před zápasem ,na který jsme se my trenéři těšili od začátku soutěže, nebylo vůbec jasné kolik nás bude a kdo nastoupí do brány. Očekávání vyjímečného zápasu se tak změnilo ve shánění velkého náklaďáku, který by odvezl sobotní nadílku. Ráno na srazu jsme sice mohli konstatovat, že hrát se bude ale obava z nakládačky zůstávala. V průběhu zápasu starších žáků pak ještě bylo jasné, že vzhledem k vytížení to bude s Radkovým startem špatné.

Všechny negativní předpovědi vzaly však za své hned v začátku utkání, neboť do utkání jsme nastoupili soustředění a odhodlaní poprat se o co nejlepší výsledek. Ta změna oproti minulým utkáním byla skutečně vidět.

V záloze jsme stíhali vykrývat prostory s rychlým přístupem k hráčům, takže soupeř neměl prostor uplatňovat svoji kombinační hru. Adam, který se již zabydluje na středu zálohy místo Radka, se snažil přidržet míč i založit protiútok, což se mu občas povedlo, bohužel na dotažení těchto akcí už nezbývalo sil. Výjimkou byl brejk za bezbrankového stavu, kdy se po faulu v blízkosti soupeřovy brány rozhodčí rozmýšlel, aspoň mi se to tak zdálo, jaký to přímý kop vlastně nařídí. Bohužel tuto šanci jít do vedení jsme nevyužili a na Honzovi bylo vidět, že po týdenní herní absenci mu chybí jistota i sebevědomí, neboť to byla parketa, ze které neomylně střílí góly. Bohužel na druhé straně se po nešikovném faulu při obraném  zákroku už penalta kopala. Soupeř tím tak získal jistotu, zpřesnil svoji hru a výsledkem pak byly další dva góly přičemž ten druhý byl naprosto zbytečný. Po vhazování hluboko na soupeřově polovině jsme naprosto propadli a Brumov na dva rychlé doteky šel do nekompromisního zakončení.

Druhou půli soupeř svojí kombinační hrou podloženou výbornou individuální technikou ještě více zatlačil na pilu a snad v první minutě nám vstřelil další gól. To už však bylo všechno, protože Šimon úplně zavřel svoji levou stranu, Olda včasným vybíháním i větší aktivitou v pokutovém území pak i bránu. Škoda jen, že Honza objevil kouzlo týmové spolupráce až v posledních deseti minutách, to jsme pak začali konečně zlobit i my. Najednou jsme byli schopni udržet míč na soupeřově polovině, vytvářet si prostor ke střelbě. Výsledkem však bylo břevno a několik dobrých zákroků Brumovského branaře.

Takže suma sumárum, odehráli jsme kvalitní zápas s dobrou poslední desetiminutovkou, na kterou bychom měli navázat v příštích zápasech. Pochvalu za skvělý výkon zaslouží Šimon. K výborné obrané činnosti připojil tentokrát i podporu útoku. Výkonem se mu přiblížil i Olda v bráně.

Pro mne pak za zmínku určitě stojí skromnost Brumovských kluků, kteří fotbalově bohatě převyšují své vrstevníky. To je věc, která v mnoha mužstvech není k vidění. Možná to je ale  tajemství úspěchu, není pravda hoši……? A ještě jedna věc, která mne zaujala, v Brumově nevídaná objektivita diváků.

 

Petr & Michal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář