Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

5.místo turnaj Paseky ...

4. 6. 2012

    starší přípravka   roč.2001  

 

 

  sestava   

Mikulášek,Tureček,Jaroněk,Kuna,Banát,Dlouhý,Bobál,

Ujčík,Bouc,Zuzaník,Chytil,Ševčík,Staniš,Martinec

 

  zápasy 

FŠ SK Louky : FC Zlín II                     0:1

FŠ SK Louky : SK HS Kroměříž          1:1       Kuna

FŠ SK Louky : FC Zlín I                      0:4

FŠ SK Louky : FC Slušovice               1:0       Kuna

FŠ SK Louky : SK Paseky                  0:2

 

 

Pořadí Team        Body
 1.  FC Zlín I   19 1    15
 2.  SK Paseky   12 2    12
 3.  SK HS Kroměříž    8 7     7
 4.  FC Zlín II    4 8     6
 5.  FŠ SK Louky    2 8     4
 6.  FC Slušovice    1 19     0

 

 

 

  komentář :  

Tento turnaj se mi bude těžko komentovat. S absencí 3 hráčů,  kteří patří do „základu“ a s přihlédnutím k faktu, že Séba běhá jak postřelená Kuna se bohužel vyrovnat nedokážeme. Zvláště v konkurenci takových týmů, které hráli na turnaji. Je otázkou zda-li na naši úrovni je to vůbec možné. Na druhou stranu na turnaji každý mohl ukázat svoje schopnosti a dovednosti.

V prvním zápase nás slabší ze zlínských celků přehrával celkem jednoznačně, nicméně jsem se bránili statečně a s taktikou výkopů na Sébu jsme udržovali soupeře v mírném napětí.. Bohužel ani jeden z brejků nevyšel(zase tak moc jich nebylo, ale jednou už jsem křičel gól) Soupeř nás tak potrestal z nenápadného „nahození“ na naší bránu a to za vydatné podpory Lukyho Turečka . Luky myslím, že David má u tebe minimálně lízátko ;-)

V druhém zápase jsme už hráli ve větší vzdálenosti od naší brány a nebyli jsme pod takovým tlakem. Navíc když Séba překulhal (slovo sprint nemůžu opravdu použít) s míčem 3 hráče soupeře a dal gól vypadalo to na první tři body. Bohužel nás soupeř začal opět přehrávat a z jednoho rohu se mu nakonec povedlo vyrovnat. Opět zbytečný gól, ale hlavně jsme se nechali zbytečně přitlačit k naší bráně. Navíc kluci, když běžíte 3x sami na brankaře, tak musíte dát alespoň 1 gól. To rozhodlo zápas.

Ve třetím zápase jsme čekali pouze kolik dostaneme gólů. Byly 4 a to za 20 minut není tak strašné ;-) Mohlo jich být i více.

Ve čtvrtém zápase jsme narazili na kluky ze Slušovic, které dobře známe a víme, že je to houževnatý soupeř. Na tomto turnaji ovšem nevypadali nebezpečně a tak jsem se rozhodl, že to odehrajeme bez Séby. Po 10 minutách jsem musel změnit názor, protože přeci jen se snažím držet pravidla alespoň 1 vítězství na turnaji. Vypustil jsem jej na hřiště a za chvilku to bylo 1:0 pro nás. Nakonec tak utkání i skončilo a já musím konstatovat, že tak trošku ze štěstím. Bohužel od nás to byl hodně špatný zápas.

V posledním zápase jsme narazili na domácí, kteří prohráli pouze ze Zlínem I.  Bál jsem se nějakého výprasku, ale nakonec jsem odehráli velmi slušné utkání a prohráli „pouze“ 0:2. V tomto zápase se projevili skoro všechny věci, které nás trápili celý turnaj.

U většiny kluků je vidět malý důraz v osobních soubojích. Soupeř nás odtlačí od balónu  ikdyž jej máme pod kontrolou. Naopak to my nedokážeme. Po zisku míče jej zase velmi často ztrácíme špatnými přihrávkami. Pánové opravdu je dobré se před  přihrávkou podívat, jak to na hřišti vypadá. No a střelba. Když vezmu, že Honza měl asi zakázané dát gól ;-), tak i další tam měli spousty šancí, které by měli skončit v síti. Je to škoda, protože pak by se Vám i lépe hrálo.

Aby to nevyznělo tak tragicky, tak musím uznat, že mě někteří na turnaji velmi mile překvapili. Kdo, to si nechám pro sebe, ale bylo jich víc. Škoda, že to nestačilo na lepší hru, nebo výsledek, ale pokud se budete zlepšovat, tak v plné sestavě to už může vypadat mnohem lépe a veseleji.

 Trenér Jarda

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář