Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

3.MU SK Louky - Jiskra Otrokovice 2:2 (1:1)

5. 9. 2011

        starší  žáci            

 

                                                                           

Góly   Malota , Votava  

 

 Sestava:    Abraham J; Cink P; Mican T; Mendlík R ; Laciga R.; Zeman M; Sadil O; Votava M.;Malota O.; Menoušek R.;Šíma A.; .

 střidali: Pavelka M; Holík P.; Peréz D.

 

 Komentář:        

  Den odpočinku a hned na to další těžké utkání. Jiskra nasázela ve čtvrtečním derby Viktorce Otrokovice tucet banánů a přijela v hodně sebevědomé náladě. Přesto jsem se rozhodl vsadit více na ofenzívu a ,,Malinu,, postavil, na rozdíl od předchozích utkaní ,do útoku spolu s Adamem Šímou. Výsledek se dostavil v podobě vedoucího gólu a dvou šanci, které po brance přímo volaly.Uspěšným střelcem byl ,,Malina,,.

Škoda, že jsme nedokázali v nastolené hře pokračovat, ale ve fotbale platí, že hraješ to, co ti dovolí soupeř. A ten se rychle otřepal.  Začal být směrem dopředu  vice nebezpečný a několikrát při nás stálo nejen štěstí, ale i výborně chytající ,,Kubus Abrahámus,, :) Hele ,,Karle,, já nevím jaké mají představy v tescomě o golmanovi,  ale u nás podáváš  zatím výkony, jako já za mlada :) to znamená špičkové :) . Ale zpět . Těsně před přestávkou jsme přeci jenom inkasovali, po zaváhání naší obrany a soupeř po zásluze vyrovnal.

   Zatím co první půle byla vcelku vyrovnaná tak druhý poločas soupeř převzal iniciativu a chvílemi nás mlel jak žito. Jak nám postupně ubývaly síly, byla jeho převaha patrnější, ale z množství šancí, které si vypracoval dokázal vsítit pouze jednu branku ,což nám pořád dávalo šanci na dobrý výsledek. Odměnou za bojovný výkon nám byl pár minut před koncem vyrovnávací gól, kdy se po ,,trmě vrmě,, nejlépe zorientoval před bránou Mates Votava a zavěsil :) I když spíše míč došoural za brankovou čáru hostujícího brankáře:). V ten moment zjevně zaskočený soupeř přestal hrát a kdyby ,,Mendlu,, ten nahoře osvítil (sice nevím jak) mohli jsme vstřelit v poslední minutě vítěznou branku :). Ale to by jsme už asi chtěli moc :)

 

  Když bych měl pár slovy zhodnotit naše učinkování v předešlých zápasech ,tak musím ocenit u kluků nejen bojovnost a nasazení,ale i snahu hrát, v tak těžké soutěži i pohledný fotbal.  Z mé strany si zaslouží absolutní pochvalu, protože někteří z nich ještě nedávno hráli okresní přebor a  svým přístupem ukazují, že když se chce tak to jde :) . Odměnou vám potom je, když se na obou utkáních objevili pozorovatelé oddílů, hrajících na republikové úrovni :). Odměnou pro fotbalovou školu SK Louky je potom zvýšený zájem kluků z jiných oddílů, kteří chtějí hrát právě u nás.
   Klobouk dolů pánové a pokud vás to bude bavit a budete chtít, tak určitě nebudeme hrát v krajském přeboru tužku :)

 Trenér:  J.Šerý 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář