Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

3.místo turnaj Louky

3. 7. 2012

     mladší žáci      

 

p1760052.jpg 

 

  sestava   

Blaha Adam, Laciga Radek, Kašný Martin, Machala Tomáš, Mikš František, Polách Marek, Valenta Oldřich, Vičánek Zatloukal Tomáš, Hercík Šimon, Janota Martin, Křek Adam, Ševčík David

Už jsem si myslel, že kniha je zavřena, sezóna skončila a žádné hodnocení už nebude. Leč člověk míní život mění.

        Po zásluze je však potřeba ještě jednou poděkovat a vyjádřit nejen našim klukům obdiv za předvedené sobotní výkony, protože tento turnaj dokončila většina z nich s vypětím posledních sil. Počasí si tentokráte dalo záležet a připravilo nám všem ne sluneční koupel, ale hotovou výheň. Všichni rodiče, kteří se zúčastnili mi jistě dají za pravdu neboť přesto, že trávili většinu času ve stínu toho měli za celý den plné zuby. Takže si všichni dokáží představit co prožívali kluci na hřišti během šesti 22-minutových zápasů.

        Z hlediska zúčastněných družstev to byl turnaj, na kterém se setkaly družstva zastupující všechny výkonnostní soutěže kategorie mladších žáků. K nějakému porovnávání mám však daleko, neboť do hráčského zastoupení jednotlivých družstev zasáhl faktor prázdnin a ne všichni přijeli kompletní.

        Naši kluci si většinou kupodivu rezervovali na tento turnaj čas a tak jsme nastupovali v celkem silném složení. Procházka růžovým sadem to však nebyla, protože vedle zlínských týmů i Slavičín a Bojkovice se představily v celku pěkném světle a jejich výborné umístění v krajské soutěži jistě nebylo náhodné.

        Utkání s oběma celky  Zlína byly rozdílné, protože v prvním zápase jsme disponovali celým kádrem a hlavně byli jsme plní sil. Přestože Zlín II byl lepší, naši kluci předvedli spoustu pěkných akcí a vytvořili si několik střeleckých příležitostí z nichž některé by se daly zařadit do vyložených. Ve druhém utkání se Zlínem I, to bylo přesně naopak.Tady bylo úspěchem, že jsme všichni vůbec dokončili celé utkání.

        Utkání s Mladcovou bylo jediné kdy jsme si mohli užívat fotbalovou pohodičku, protože právě mužstvo našich téměř sousedů bylo nejvíce oslabeno. Přesto se mi kluci líbili  jak si dokázali vyhovět a v koncovce si předkládali jednu tutovku za druhou.       

        V utkáních s mužstvy z krajských soutěží to bylo s proměňováním horší. Přestože jsme byli ve všech zápasech lepšími nechtělo nám to tam padat, nedařila se ani střelba z dálky ani koncovka jeden na jednoho. Velkou pochvalu si zasloužíme za utkání s Bojkovicemi, kde jsme projevili velkou morálku a dvakrát jsme dotáhli soupeřovo vedení a nakonec zaslouženě otočili celý zápas.

        Vcelku lze říci, že herně se nám utkání i celý turnaj povedl nadprůměrně a 3. místo je za oběma zlínskými celky nejen zasloužené ale i povzbuzující do naší fotbalové budoucnosti.

       

 

        Tímto turnajem se s námi všemi rozloučil, Mara Polách, kterému přejeme v novém působišti v Pardubicích hodně fotbalových i osobních úspěchů. Určitě na něho nezapomeneme, a pokud bude ve Zlíně, rádi ho mezi sebou přivítáme.

 

                                       Takže ještě jednou DRŽÍME PALCE.

 

Petr L.

p1760123.jpg

 

   zápasy    

 

FŠ SK Louky - FC Zlín II                         1:3

FŠ SK Louky - TJ Sokol Mladcová         6:0 

FŠ SK Louky - SK SV Bojkovice            3:2

FŠ SK Louky - FC TVD Slavičín             2:0

FŠ SK Louky - Štítná n.Vláří                   0:0

FŠ SK Louky - FC Zlín I                           0:4

komletní výsledky zde

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář