Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

TJ Dolní Němčí - SK Louky 2:5 (1:2)...

26. 4. 2011

        starší  žáci           

   

                                                                           

Góly:    Šoman O. 2x; Malota O. 2x ; Peréz D.            

 

 Sestava:   Mendlík R.; Kamenčák R.;Lunda L;Mican T;Menoušek R. ;Sadil O;Kadlík R;Šoman O;Murka P;Soška J;Malota O.

střídali:Peréz D.

 

 Komentář:      K dalším zápasu na hřišti soupeře jsme odjeli bez některých opor a tak dostali opět příležitost kluci z mladších žáků r.98. Jak už je u nás zvykem, tak jsme si hned v úvodu vytvořili pár góĺových šancí, kterým suveréně dominovala neproměněná šance P.Murky po individuální akci ,,Sádi,,. Ten po vyškolení domácího beka předložil mičudu, jak na podnose, výše jmenovanému, leč ten napálil míč přímo do golmana. Somaticky vyspělejší soupeř se snažil a když i na naší straně bylo vidět  pár nepřesností v rozehrávce,  byla hra oboustraně neurovnaná. Přesto jsme se dokázali prosadit  a po střele ,,Šomiho,, z poza šestnáctky, šli zaslouženě do vedení. Jenže mezi naše oblíbené pasáže v utkáních také patří dobrosrdečnost některých jednotlivců, kteří dokáží mile překvapit soupeře svými minelami :) Tentokrát se ve světle dobrodince předvedl náš gólman, který  pustil za svá záda střelu z dobrých 40 metrů !!  Těžko říci co v ten moment právě dělal, ale viděl bych to na milostné zasnění k nějaké krasavici, co náhodou potkal v Loukách na ,,náměstí,, den před tím :).  Naštěstí se můžeme spolehnout na střeleckou formu ,,šomiho,,  a tak jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením.

  Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme zlepšit naši hru a nepřipustit nějaký výsledkový kotrmelec. No a když uklidil míč do branky soupeře benjamínek Domik Peréz alias ,,Perda Perdovič,, nebylo o naší výhře pochyb. Soupeř sice ještě jednou korigoval na rozdíl jedné branky, ale netrvalo dlouho a ,,Malina,,  s přehledem zakončil své sólíčko přes půlku hřiště.  O tom, že ho střelecká forma neopustila, ani po nepříjemném zranění ruky se naši fanoušci přesvědčili těsně před koncem utkaní, když se střelou pod brvko trefil ještě jednou.
 
Příští týden přivítáme na našem hřišti holky ze Slovácka, tak doufám,  že místo zapálených lýtek, bude spíše pod nohama našich borců hořet ,,loucká,,tráva :) Zveme všechny fanoušky !!!

Trenér:  J.Šerý 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář