Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 1. 11. 13:30 hod.

Ludkovice - SK Louky

Muži "B"

SO 31.10. 13:30 hod.

SK Louky - Lukov


2. DOROST příští utkání :

SO 31. 10. 10:30 hod.

Luhačovice - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 SO 26. 9. 9:30 hod.

Bystřice p. H. - SK Louky

 

Mladší žáci

 SO 26. 9. 11:15 hod.

VBystřice p. H. - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky

 

Mladší přípravka

PA 25. 9. 17:00 hod.

Březůvky - SK Louky


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


6. Výsledkový servis MUŽI

Muži A

SK Louky - Lužkovice 

1:0 (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Lípa

1 : 2 (1:1)


7. Výsledkový servis DOROST

Dorost

SK Louky - SK Zlín

0 : 5  (0:1)


8. Výsledkový servis ŽÁCI

Starší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 4 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - V. Otrokovice

2 : 10 (1:6)


 

přehled výsledků starší přípravky sezona 2010-2011

29. 6. 2011

    Přehled- halové turnaje starší přípravky 2010-2011   

     

 

28.11.2010   Zdounky roč.2000 info   2.místo
             
28.11.2010   Dolní Bečva roč.2001 info   1.místo
             
4-5.12.2010   Bystřice p.Hostýnem roč.2001 info   5.místo
             
  5.12.2010   Zašová roč.2000 info   3.místo
             
11.12.2010   Brumov roč.2001 info   6.místo
             
18.12.2010   Zlín-Louky roč.2001 info   1.místo
             
19.12.2010   Zlín-Louky roč.2000 info   4.místo
             
28.12.2010   Zubří roč.2000 info   5.místo
             
  8.1.2011   Zdounky roč.2001     2.místo
             
  9.1.2011   Satelit Louky roč.2000     1.místo
             
15.1.2011   Satelit Slušovice       1.místo
             
 23.1.2011   Luhačovice roč.2001 info   2.místo
             
 5.2.2011   Otrokovice roč.2000     2.místo
             
 6.2.2011   Zašová roč.2000     3.místo
             
13.2.2011   Satelit Štítná       2.místo
             
19.2.2011   Satelit Val.Klobouky       1.místo
             
26.2.2011   Přerov roč.2001 info   4.místo
             
  5.3.2011   Zlín roč.2001 info   3.místo
             
  5.3.2011   Satelit Slavičín       1.místo
             
13.3.2011   Satelit Bojkovice        2.místo
             
 2.4.2011   Otrokovice roč.2000     NEW