Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU Spartak Hluk - SK Louky 4:2 (0:2)

10. 5. 2011

        starší  žáci           

   

                                                                           

Góly:  Šoman 2x          

 

 Sestava:     Mendlík R.; Kamenčák R.;Pajtaš D;Mican T;Lendler P ;Sadil O;Kadlík R;Šoman O;Murka P;Cink P;Malota O.

 

 Komentář:       První jarní porážka u vedoucího celku soutěže. Tak by se dalo zhodnotit naše sobotní fotbalové dopoledne. Ale hezky popořádku.

Do zápasu jsme šli s tím, že jedině výhra nám ještě dává šanci ve zbývajících kolech zaútočit na konečné první místo v soutěži. 
    Soupeř, který měl ve svém středu pár fousatých jedinců :) pozn. mně osobně by taková bradka rostla snad půl roku :) nás hned  v úvodu zatlačil na naši půlku nakopávanými balóny a tak naše obrana v čele s brankářem měla plno práce s tím, jak se s nastoleným antifotbalem vypořádat. Postupem času jsme vyrovnali hru a naše snaha o kombinační fotbal přinesla své ovoce v podobě vedoucího gólu ,,Šomiho,,. který chladnokrevně uklidil míč za záda brankáře po našem rychlém protiútoku.  Evidentně zaskočený soupeř vedený stoperem, kterého jsem při našem příjezdu slušně pozdravil v domění, že se jedná o hospodáře klubu :) dál praktikoval jednoduchý fotbal založený na síle a nakopávaných balónech, se sice brzy otřepal, ale  na druhou trefu ,,Šomiho,, do černého už do konce první půle nedokázal odpovědět, i když měl územní převahu.
  O přestávce jsem na většině kluků viděl, že toho mají plné brýle a první pětatřicetiminutovku odmakali na plno. Bylo mi jasné, že pokud nezachytíme nápor domácích hned na začátku poločasu, tak budeme mít problémy nadějné vedení udržet. To se budha žel potvrdilo.
  Soupeř snížil po vymyšlené penaltě. Domácího hráče asi štípla vosa do kotníku, skácel se k zemi, zařval a když sudí hrůzou písknul do píšťalky na popud domácích funkcionářů, bylo jasné vo co go :). Od toho momentu už bylo jen otázkou času, kdy nás domácí ,,juniorka,, semele. :)Vyrovnání  na sebe nenechalo dlouho čekat , když jsme nedokázali odkopnout v celku jednoduchý míč z našeho pokutového území. Přesto jsme si dokázali za nerozhodného stavu vytvořit ještě jednu tutovku, když se ,,Malina,, objevil sám před domácím brankářem, ale na kvalitní zakončení neměl dostatek klidu. A tak soupeř trestal v podobě dvou branek v závěru utkání, na které jsme už nedokázali najít odpověď.
  Porážka nás sice mrzí, protože samotný průběhu utkání se pro nás vyvíjel dobře, ale nutno přiznat, že tentokrát byl soupeř nad naše síly.  
 
  V dalších zápasech už budeme myslet na nadcházející sezónu a budeme nastupovat v sestavě s kluky, kteří v létě mužstvo doplní z mladších žáků, aby  postupně zvládli přechod na velké hřiště.

Trenér:  J.Šerý 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:DDDD

(Hlučan, 16. 5. 2011 9:57)

patří vam vysměch že anti fotbal :DD tak proč jste nás neporazily ?? protože na to nemate :DD a ten fusaty :DD nebo naš stoper :DDD že spravce :DDDDDDDD

blbost

(Šomi, 10. 5. 2011 16:49)

že ho štípla vosa takovou kravinu bych nevymyslel ani já