Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - TJ Sokol Nedakonice 10:2 (4:2)

18. 4. 2011

        starší  žáci            

                                                                           

Góly   Šoman O. 5x; Lendler P. 2x.;Malota O. 2x ; Sadil O. 

       

 Sestava:     Lendler P;Lunda L;Mican T;Cink P;KamenčíSadil O;Kadlík R;Šoman O;Kuchárek  P;Soška J;Malota O.

 střídali:Mendlík R. Menoušek R.

 

 Komentář:      Krásné počasí, uzdravený ostrostřelec Ondra Malota alias Malina ze Zlína, početná skupina fanoušků a forma mančaftu jako hrom. To vše nasvědčovalo tomu, že se bude na co dívat. A taky bylo.  Hned na úvod spálil ,,loucký messi,, tutovku , když místo toho, aby uklidil mičudu do sítě soupeře poslal nekompromisní ranou merunu pánu Bohu do oken. A tak soupeř trestal.Nejprve kiks obrany a nedorozumění s golmanem  0 : 1 a hned na to přímák pod brvko 0 : 2. Po prvních deseti minutách  stav dva nula pro hosty :) .V ten moment spadla brada nejen mně, ale snad i uklízečce v nonstopu ,kde zřejmě někteří borci byli den před tím na návštěvě :). Naštěstí gólová sprcha naše borce neuvedla do komatu, ale pořádně nabudila a do dvacáté minuty bylo srovnáno na dva dva, po brankách Šomiho a Sádi. Od té doby už jsme plně ovládlí průběh prvního poločasu a když se trefili ještě Paťa Lendler s jarním šutérem Šomim, šli jsme do kabin s dvoubrankovým náskokem.  

  Ve druhé půlce už kluci nenechali nic náhodě, opět hráli s chutí a myslím, že nabídli fanouškům nejen dostatečný počet branek v síti soupeře ,ale i spousty pohledných akcí. Takový Pepíno Sošín bude opět sedět celý týden na hrušce poté, co nasadil soupeři ,,dudy,, myslím tím housle a celý zápas odehrál ve velké pohodě, jako ostatně všichni co do zápasu zasáhli. O další zásahy do černého se postarali dvakrát Ondra Malota , jedenkrát  Paťa Lendler z penalty a Ondra Šoman završil ,,bůra,, třemi trefami.
Co si přát na závěr ? Snad aby se nám konečně uzdravili všichni marodi a radost z fotbalu nám zůstala i do dalších zápasů, které nás ještě čekají. Díky  fanouškům za hojnou účast a zveme všechny na příští neděli do Dolního Němčí .

Trenér:  J.Šerý

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář