Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - SK SV Bojkovice 5:5 (0:3)

6. 6. 2011

       starší  žáci           

p1670087.jpg

 
  Sestava   

  Kamenčák R ,Cink P ,Kuchárek P , Holík P , Mican T ,Menoušek R ,Lendler P ,Sadil O ,Slováček M ,Malota O. ,Kadlík R. 

Střídali :Šoman O , Murka P , Mendlík R. 

 

  Branky :     3x Šoman O. ; Lendler P; Kadlík R. 

 

 

  Komentář :

 Utkání dvou rozdílných poločasů. Tak by se dal v krátkosti popsat sobotní domácí duel s třetím týmem tabulky KSŽ, SK Bojkovice.Špatný pohyb na hřišti,nepřesná rozehrávka, utápění se v nesmyslných kličkách a s tím spojené ztráty balónů nebraly konce. Když k tomu ještě naši borci nabídli, natěšeným divákům, místo běhavého fotbalu chodecké závody, bylo jen otázkou času , kdy si z nás udělá soupeř dobrý den.

Tři fíky v naší síti proto nebyly v žádném případě překvapením a dovolím si tvrdit, že k nám v té chvíli byl soupeř ještě milosrdný. Na vývoj zápasu jsem sice mohl zareagovat, ale později se ukázalo jako správné rozhodnutí, nechat v tom  zkrátka některé borečky hezky do poločasu vymáchat. Při cestě do kabin jsem pak musel s kyselým úsměvem  uklidňovat některé rozvášněné ,,women fans,,  :-)), které těžce nesly prozatimní vývoj utkání :-))). A tak nezbývalo nic jiného, než se v šatně pokusit nastartovat borečky značnou dávkou sody, aby jim docvaklo, že tzv. vyprdět se mohou max. doma u počáku a ne na posvátné Loucké trávě.  Po první pětatřicetiminutovce jsem totiž zjistil, že propocené tryčko má jen Robin Kadlík, od běhání od ničeho k ničemu a já od vztekání se na lavičce. Takový ,,Sáďa,, se po place producíroval jak farář po dobře odvedeném ranním kázání. 
    Do druhé půle nastoupili borci jako vyměnění. Zlepšili jsme se po všech stránkách. Svým důrazem a fotbalovostí jsme dostali soupeře pod tlak, který ho nutil k chybám a výsledek se dostavil. Střelecky zazářil opět ,,Šomi,, kterého při jednom gólu sice balón doslova nafackoval, ale jeho třetí trefa byla opravdu výstavní, když zatočil mičudu přímo do šibenice bezmocného golmana hostů. Zdánlivě ztracený zápas jsme dokázali i díky trefám ,,pati,, a ,,robéna,,otočit v náš prospěch, ale v poslední minutě soupeř dalekonosnou střelou vyrovnal.
  Myslím že konečná remíza je nakonec spravedlivá, protože za výkon v prvním poločase jsme si vyhrát nezasloužili. Přesto musím ocenit to, že jsme za nepřiznivého stavu nesložili zbraně a o výsledek se rvali až do konce utkání . Poslední dvě kola odehrajeme na hřištích soupeřů . V neděli 12.6. v Napajedlích ( z důvodů pořádání turnaje školičky ) a za týden na to, se rozloučíme se soutěží ve Starém Městě .

 

 Trenér:  J.Šerý 

 Tabulka     zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář