Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU SK Louky - FC Morkovice 5:0 (1:0) ...

3. 4. 2011

        starší  žáci            

 

                                                                           

Góly   Kadlík R. ; Vymazal M. 2x ; Šoman O.; Mican T. 

       

 Sestava:        Mendlík R;Lendler P;Lunda L;Mican T;Cink P;Sadil O;Kadlík R;Šoman O;Murka P;Soška J;Slovášek M; střídali: Vymazal M.

 

 Komentář:      Dva zranění hráči Ondra Malota s Radimem Kamenčákem, k tomu soupeř,který byl bodově v tabulce hned za námi a přechod z haly na travnaté hřiště. Tahle kombinace měla ukázat jak kvalitní byla zimní příprava. Obavy, které jsem ze soupeře měl se ukázaly jako liché díky tomu, že kluci potvrdili výbornou formu ze satelitních turnajů. Prvních deset minut jsme se sice trochu hledali, ale postupem času jsme soupeře přehrávali ve všech směrech. První poločas jsme si vytvořili několik gólových šancí a odměnou nám byla krásná branka  R. Kadlíka z poza šestnáctky. Do stavu jedna nula se soupeř ještě snažil s výsledkem něco dělat, ale ve druhé půli jsme zcela ovládli hru a zaslouženě přidali další branky zásluhou M. Vymazala alias ,,výmazky,, :) Mno a když se trefil O.Šoman alias ,,šomy,,  s T. Micanem ,,krůtou krůtovičem,, bylo vymalováno, zameteno.

Co říci závěrem ? Nebudu vyzdvihovat výkony jednotlivců, protože všichni co byly na hřišti podali výkon, za který se nemusí stydět. Díky za předvedený výkon jak klukům, tak našim příznivcům a těším se na další utkání :)

Trenér:  J.Šerý 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář