Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

MU FC Strání - SK Louky 1:5 (1:1)

31. 5. 2011

       starší  žáci           

p1670087.jpg

 
  Sestava   

  Lendler Patrik , Kadlík Rabert ,Pajtaš David  ,Mican Tomáš ,Malota Ondřej ,Sadil Ondřej ,Lunda Lukáš ,Cink Petr ,Menoušek Ruda ,Holík Pavel,Peréz Dominik

 Střídali :Šoman Ondřej ,Kamenčák Radim ,Murka Petr ,Kuchárek Patrik

 

  Branky :     Šoman 2x ,Malota, Kamenčák ,Sadil

 

  Komentář :

Festival neproměněných šancí. Tak by se dal nazvat z naší strany průběh prvního poločasu. Zatím co soupeře naše obrana plná mladíků do ničeho nepouštěla, tak naše ofenzíva pracovala na plné obrátky. Jenže množství šancí, které jsme si dokázali vypracovat skončilo buď u výborně chytajícího brankáře domácích, nebo z naší strany nepřesným zakončením.  Když  tutovka ,,maliny,,  skončila  nákopem do ,,háčka,, bral jsem to jako  zastřelování, ale když stejně skončil průnik Robina Kadlíka, zapřemýšlel jsem, jestli nejsme náhodou amatérský spolek hráčů ragby :). A tak soupeř trestal přesnou trefou ze standartky, když jsme nechali volného hráče v klidu hlavičkovat, 1:0 pro domácí. To naštěstí naši hru nijak neovlivnilo a ještě do poločasu vyrovnal ,,Malina,, když zaskočil brankáře střelou na bližší tyč.

   Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Domácí se spoléhali na jednoduché nakopávané míče, které naše obrana s přehledem dokázala pohlídat a naše útočná snaha přinesla zasloužené ovoce v podobě vstřelených branek. 2x se tefil střídající ,,Šomi,, a po jedné trefě do černého přidali ,,Sáďa,, s ,,Kameněm,,. Nutno dodat, že porážka byla pro domácí milosrdná, protože je od většího debaklu zachránila špatná koncovka našich borců a výborný výkon jejich brankáře.
   I když pochvalu za výkon zaslouží všichni, tak musím vyzdvihnout výkon našich mladíků, kteří si pomalinku začínají zvykat na velký fotbal. Hráli opravdu velmi dobře a byl jsem z jejich individuální hrou spokojený.
   
V sobotu přivítáme na našem hřišti již tradičního soupeře z Bojkovic a těšíme se na stejnou podporu fanoušků, jaké se nám dostalo ve Strání :)

 Trenér:  J.Šerý 

 Tabulka     zde

 

Náhledy fotografií ze složky SŽ -FC Strání - SK Louky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

......

(Malina, 1. 6. 2011 17:47)

Sice jsme po prvním poločase vedli 0:1, ale tak dobrá no... :-D