Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


5. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


 

Jiskra Staré Město - SK Louky 1:2 (0:0)

20. 6. 2011

       starší  žáci           

p1670087.jpg

 
  Sestava   

   Kamenčák R; Mican T;Menoušek R; Lendler P ;Sadil O;Lunda L;Malota O.;Kadlík R.;Murka P.;Šíma A.; Šoman O.

 střídali: Peréz D.

  Branky :      Šoman O. ; Šíma A. 

 

 

  Komentář :

  Poslední zápas soutěžního ročníku 2010/2011 KSŽ jsme odehráli se soupeřem, který nás už doma na podzim velmi potrápil a opět ukázal že fotbal hrát umí. V průběhu prvního poločasu byl aktivnější a naši borci jen těžce hledali recept na důráznou a těsnou obranu, kterou se prezentoval. Najednou jsme měli na všechno méně času a z toho pramenily časté ztráty míčů při pokusu o přechod do útoku. Zatím co soupeř těžil ze špatné hry zálohy, která nedokázala podržet míč, tak naše obrana měla co dělat, aby odolávala narůstajícímu tlaku domácích.

  Tentokrát se ale naši obránci vyvarovali již tradičních minel a tak se územní převaha soupeře nijak neprojevila na změně skóre. Naše hra se už do poločasu nijak nezlepšila a tak nebylo divu, že k ohrožení domácího brankáře, jsme se téměř nedostali.
Jak už u nás bývá zvykem, tak se dokážeme, ve druhé půli utkání, postupně zlepšovat. Stačilo zkvalitnit práci s balónem a hru se nám podařilo vyrovnat. Z mála šancí ,které jsme si vypracovali,pak skončili hned dvě zásahem do černého. Nejprve ,,Šomi,, dokázal s přehledem zakončit své sólíčko a o chvíli později se důrazem v malém vápně dokázal prosadit navrátilec Adam Šíma. ( na to že se toulal dva roky bůh vi kde, podal velmi solidní výkon ). Soupeř ovšem nesložil zbraně a dokázal závěr střetnutí zdramatizovat brankou těsně před koncem utkání. Víc už mu ale naše obrana v čele s brankářem nedovolila a tak si vezeme další tři body do konečné tabulky domů.
 
V sobotu 25.6.2011 zhodnotíme úspěšnou sezónu v KSŽ při závěrečné rozlůčce Fotbalové školy. Zveme všechny naše příznivce do sportovního areálu v Loukách, kde bude od rána probíhat turnaj mladších přípravek. Po jeho skončení, sca v 16.00 hod. se sejdeme a uzavřeme tím fotbalový ročník 2010/2011.

 Trenér:  J.Šerý 

 Tabulka     zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář