Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 18. 8. 16:30 hod.

SK Louky - Slavkov p. H.

Muži "B"

NE 18.8. 16:00 hod.

Petrůvka - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 17. 8. 10:00 hod.

SK Louky - Baťov


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Jaroslavice- SK Louky

1:0 (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Vysoké Pole

1 : 2 (1:2)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

Hluk- SK Louky

4 : 3 (4:0)


 

Nová podoba Krajské soutěže přípravek 2009/2010...

7. 7. 2009

    starší přípravka   

 

  skupina A 

 

1.         TJ Juřinka                                        

2.         FC Vsetín B                                     

3.         1.Valašský FC A                              

4.         TJ Sokol Poličná                              

5.         TJ Spartak Hulín                             

6.         SFK ELKO Holešov                        

7.         FK Bystřice p/H.                              

8.         1.Valašský FC B                              

9.         SK Han. Slavia Kroměříž B

10.       TJ Val. Meziříčí B                           

 

 

  skupina B  

 

1.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště A        

2.         FK Chropyně                        

3.         SK Louky                                            

4.         SK Han. Slavia Kroměříž A

5.         TJ Val. Meziříčí A                           

6.         TJ Jiskra Otrokovice                      

7.         FC Vsetín A                                      

8.         FC TESCOMA Zlín A                     

9.         FC Elseremo Brumov                      

10.       FC Morkovice                                  

 

  skupina C 

 

1.         SK Boršice                                      

2.         TJ Spartak Val. Klobouky              

3.         FC Viktoria Otrokovice                   

4.         Fotbal Kunovice                               

5.         FC TVD Slavičín                              

6.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště B        

7.         FC Tescoma Zlín B                          

8.         FC Veselí n/M.                                

9.         ČSK Uh.Brod                       

10.       SK Slov. Viktoria Bojkovice           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář