Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. Fotbalový nábor :

 nabor-louky-2019.png-levy.png


0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 21. 9. 15:30 hod.

Mladcová - SK Louky

Muži "B"

NE 22.9. 12:30 hod.

SK Louky "B" - Nedašov


2. DOROST příští utkání :

Dorost

SO 21. 9. 12:30 hod.

Mladcová - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 22. 9. 9:30 hod.

Bezměrov - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 22. 9. 11:15 hod.

Bezměrov - SK Louky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání :

Starší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n. V.

 

Mladší přípravka

PA 20. 9. 16:30 hod.

 SK Louky - Štítná n.V.


4.Rozpis Podzim 2019 :

pdficon.jpg


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Kostelec

0:1 PK (0:0)

Muži B

SK Louky "B" - Zádvrřice

5 : 1 (3:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost

SK Louky -Slavičín

6 : 4 (0:3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

11 : 1 (6:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 0 (2:0)


 

Nová podoba Krajské soutěže přípravek 2009/2010

7. 7. 2009

  mladší přípravka   

 

  skupina A 

 

1.         TJ Juřinka                                        

2.         FC Vsetín B                                     

3.         1.Valašský FC A                              

4.         TJ Sokol Poličná                              

5.         TJ Spartak Hulín                             

6.         SFK ELKO Holešov                        

7.         FK Bystřice p/H.                              

8.         1.Valašský FC B                              

9.         SK Han. Slavia Kroměříž B

10.       TJ Val. Meziříčí B                           

 

 

  skupina B  

 

1.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště A        

2.         FK Chropyně                        

3.         SK Louky                                            

4.         SK Han. Slavia Kroměříž A

5.         TJ Val. Meziříčí A                           

6.         TJ Jiskra Otrokovice                      

7.         FC Vsetín A                                      

8.         FC TESCOMA Zlín A                     

9.         FC Elseremo Brumov                      

10.       FC Morkovice                                  

 

  skupina C 

 

1.         SK Boršice                                      

2.         TJ Spartak Val. Klobouky              

3.         FC Viktoria Otrokovice                   

4.         Fotbal Kunovice                               

5.         FC TVD Slavičín                              

6.         FC Slov.Slavia Uh.Hradiště B        

7.         FC Tescoma Zlín B                          

8.         FC Veselí n/M.                                

9.         ČSK Uh.Brod                       

10.       SK Slov. Viktoria Bojkovice           

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář