Louky 4:3 Fryšták

10. kolo DOROST

branky: 21., 23. Běhula, 13. Šťastný, 28. Surman - 43., 54. Halašta, 69. Krčma

sestava: Pospíšilík - Kozel, Foldyna, Sochora Jakub, Pešat - Běhula, Šťastný, Zajíc, Sochora Jan - Surman, Machů
střídali: Moravec, Maňák, Plšek

Zajímavý zápas byl dnes k viděni ráno v Loukách, hosté z Fryštáku se ze začátku zdáli být lepší na míči a silnější, nicméně své 2 šance nevyužili. Domácí se prosadili po průniku středem Šťastným, který zakončil placírkou k tyči ve 13. minutě - 1:0. Hostům se nedařilo nic, domácí na co sáhli, to skončilo v brance - 21. a 23. minuta dva přímáky z dálky od Běhuly, jeden si hosté tečovali do branky hlavou a druhý zaplul k tyči ačkoli letěl dlouho. Zkázu Fryštáku dokončil ve 28. minutě Surman, který dostal míč do vápna a nemýlil se tváří v tvář golmanovi - 4:0.
41. minuta zápas zcela zlomila. Šťastný zajel do hostujícího golmana při snaze získat míč, ale byl tam dost pozdě a dostal po zásluze žlutou kartu. Hostům se to nelíbilo, chtěli po sudím kartu červenou a hráč Petřík vše komentoval na adresu sudího velmi nevybíravě, přičemž mu vyrazil z ruky i zápisníček. Byl vyloučen.
Hosty to však paradoxně nabudilo a Louky přestaly zcela nepochopitelně hrát. Halašta krásnou střelou snížil ještě před změnou stran na 4:1.
Ve druhé půli bylo na hřišti jen mužstvo Fryštáku a branka visela ve vzduchu. V 54. minutě vystřelil Halašta a míč jsme si nešťastně zblokovali do vlastní sítě - 4:2, v 69. minutě se prosadil po rohovém kopu Krčma a stav byl 4:3. Hosté mohli i vyrovnat, ale zblízka po dalším rohu trefili tyč.