Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 20. 4. 16:00 hod.

SK Louky - Chropyně

Muži "B"

NE 21.4. 16:00 hod.

Trnava - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 21 4. 10:00 hod.

SK Louky - Baťov

Dorost B

NE 21. 4. 13:00 hod.

SK Louky "B" - Chropyně


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Jaroslavice - SK Louky

3:2 PK (1:0)

Muži B

SK Louky "B" - Fryšták "B"

0 : 1 PK (0:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Slavičín - SK Louky

1 : 4 ( 0 : 2 )

Dorost B

Vlachovice - SK Louky "B"

8 : 0 ( 5 : 0 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Holešov

1 : 2 (1:2)

 

Mladší žáci

SK Louky - Holešov

3 : 2 (2:1)


 

Turnaje

Příspěvky

Plánované turnaje Starší přípravky Březen 2019

21. 2. 2019

U10 - U11   Neděle 10. března , turnaj Napajedla

               Sobota 23. března , turnaj Vizovice

               Neděle 24. března , turnaj Paseky
 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Plánované turnaje Starší přípravky

25. 1. 2019

U10 - U11   Sobota 2. února , Otrokovice Městská hala

               Sobota 16. února , Otrokovice Městská hala
 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Propozice turnaj Veselí n. Moravou - st. přípravka

22. 6. 2018

    starší přípravka     U11  Sobota 23.června Veselí nad Moravou

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Propozice FEST CUP 2018

21. 5. 2018

    starší přípravka      Pátek 25. května 2018 , Vršava UT

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Fotogalerie turnaj Otrokovice OFS, Paseky

3. 4. 2018

    starší přípravka   

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Fotografie: St. přípravka turnaj Otrokovice + Paseky | Komentářů: 0

5. místo turnaj OFS Zlín

16. 1. 2018

    starší přípravka   

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Propozice turnaje OFS Zlín 13. ledna 2018

10. 1. 2018

    starší přípravka      Sportovní hala Euronics Zlín

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Propozice Turnaj E.ON Cup Veselí n. Moravou

8. 6. 2017

      starší přípravka         E.ON Junior Cup, fotbalový turnaj pro hráče do deseti let, pokračuje o víkendu 10. a 11. června v pořadí devátou a desátou kvalifikací. Vítězové turnajů postoupí na zářijové Seterm Velké finále.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Výsledky z turnaje Moravský Písek 14.1.2017

30. 1. 2017

    starší přípravka       V sestavě : Robin Sedláček, Lukáš Goláň, Jakub Žemla, Jakub Sochora, Marek Merta, Jakub Kozel, Jakub Štolba, Franta Pagáč, Jakub Maňák

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Fotografie: SP - 14.1.2017 turnaj Moravský Písek | Komentářů: 0

Propozice turnaj Spytihněv 18. prosince ...

14. 12. 2016

    starší přípravka       neděle 18.prosince 2016 roč.2007 a mladší

NOMINACE: Robin Sedláček, Jakub Kozel, Marek Merta, Adam Křiklava, Dominik Kos, Jakub Štolba, Radek Macháň, Tomáš Hrnčíř, František Pagáč

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0