Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

dohráno

4. místo 1.B.třída sk.B

 

Muži B

dohráno

2. místo IV.A. 


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

dohráno

5. místo KP

 

Dorost B

dohráno,

vítěz OP 2017 / 2018


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

dohráno

12. místo KP sestup

 

Mladší žáci

dohráno

3. místo KP

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

dohráno

Mladší přípravka

dohráno

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Lípa

3 :0 (2:0)

Muži B

Jaroslavice "B" - SK Louky "B"

1 : 2 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Hluk

6 : 1 ( 1 : 1 )

Dorost B

Březnice - SK Louky

2 : 4 ( 1 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

0 : 1 PK (0:0)

 

Mladší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

4 : 3 (1:2)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

Hodnocení PU SK Baťov - SK Louky 3.února 2018

5. 2. 2018

         školka           

V sobotu 3. Února 2018 jsme se v ranních hodinách zúčastnili přátelského utkání v Otrokovicích v tělocvičně na základní škole. Začátek zápasu byl stanoven na 8:30 hod. Ani jsem nedoufala, že zápas z naší strany proběhne, neboť v pátek, den před utkáním, byly pololetní prázdniny a spousta dětí se svými rodiči byla mimo Zlín. Nakonec se sešlo 6 hráčů, což nebylo tak špatné, vzhledem k okolnostem:

Sestava: Theošek Huťka (brankář), Kuba Gerych, Honza Gerych, Martínek Maňák, Filípek Kojecký a Adámek Kos

SK Baťov 1930: SK Louky (5:17)

Nejvíce se o branky zasloužil Kuba Gerych, ale samozřejmě chválím všechny děti, které se zúčastnily. Perfektní zákroky v brance byly zásluhou našeho zkušeného golmana Theoška.

1. poločas: První gól do soupeřovy branky nastřelil Kuba Gerych (0:1), soupeř srovnává na 1:1, druhým gólem Kuby Gerycha se dostáváme do vedení (1:2), autorem třetího gólu je Martínek Maňák (1:3). Opět se projevil Kuba Gerych, který dává další dva góly za sebou a  zvyšuje náskok na (1:5). Následně se do popředí dostává soupeř soupeř a do naší branky padá druhý gól (2:5), ale to už Kuba zatíná zuby a dává další gól (2:6). Náskok ve vedení předvedl svým výkonem kdo jiný než Kuba Gerych (2:7). Konečně dostává příležitost z našeho týmu i nejmladší hráč Filípek Kojecký a je to krásný gól (2:8), Adámek Kos ukázal velice pěkné přihrávky a to se vyplatilo, Honza Gerych zvyšuje na (2:9), Honzík se už totiž nemohl dívat na to, jak góly dává jen jeho bratr a předvedl nám, že to také moc pěkně umí. Následující gól ale patří opět Kubovi Gerychovi (2:10). Do šance se dostal i Martínek Maňák a konec prvního poločasu završil svým gólem Kuba Gerych (2:11). Jó, když začátek patří jednomu hráči, konec samozřejmě musí být jeho také:-).

2. poločas: Své fotbalové umění nám ukázal Filípek Kojecký a na začátku druhého poločasu odskakujeme od soupeře dalším gólem (2:12). Soupeř se s naším vedením nehodlal smířit a o poločase posbíral své síly. Dává nám dva góly po sobě (4:12). To se ovšem nelíbilo Adámku Kosovi a jeho zásluhou jsme opět od soupeře odskočili o dva góly na (4:14). Velice pěknou vychytávkou v brance nás podržel Theošek (ten kluk nezklame snad nikdy:-)). Po chvíli na nás opět soupeř zaútočil, ale naštěstí z toho byla jen tyč od branky. A opět své kvality ukázal Filípek Kojecký, který střílí míč do branky soupeře (4:15). Strany na góly se otáčejí a my dostáváme pátý gól zápasu (5:15). Další pěkná přihrávka od Martínka Maňáka Kubovi Gerychovi a je z toho ladný gól (5:16). Nádhernou závěrečnou akci předvedl Adámek Kos, který přihrál Kubovi Gerychovi na sedmnáctý gól ve prospěch nás (5:17).

Nakonec se kopaly penalty, na které se děti velice těšily. Po skončení celého utkání proběhly na obou stranách zasloužené sladké odměny, což malí fotbalisté rádi uvítali.

Ve skutečnosti nešlo jen o výhru, která nás samozřejmě mile potěšila, ale hlavně o pohodu, celkovou atmosféru a radost z fotbalu.

Děkuji všem zúčastněným, i když nás nebylo hodně, zápas byl perfektní, co se týká přihrávek a gólů, ale také zákroků v brance. Bylo to pohodové sobotní dopoledne. Speciální poděkování patří panu Tulachovi (trenér SK Baťov 1930), který nás na zápas pozval.

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář