Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 26. 5. 17:00 hod.

Kostelec u H. - SK Louky

Muži "B"

SO 25.5. 17:00 hod.

SK Louky "B" - Komárov


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 25 5. 14:00 hod.

Štítná n. V. - SK Louky

Dorost B

SO 25. 5. 17:00 hod.

Lidečko - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 26. 5. 9:30 hod.

Chropyně - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 26. 5. 11:15 hod.

 Chropyně - SK Louky


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Tečovice

2:4 (1:3)

Muži B

Racková - SK Louky "B"

1 : 4 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - V. Otrokovice

4 : 2 ( 2 : 0 )

Dorost B

SK Louky "B" - Luhačovice

0 : 6( 0 : 5 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

1 : 5 (0:3)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 6 (4:2)


 

Hodnocení turnaje Vizovice

19. 2. 2019

 

V neděli 27.1.2019 pořádal FC Vizovice halový turnaj ve fotbale pro děti narozené v roce 2011 a mladší. Turnaj se konal ve Sportovním centru Radostova Luhačovice od 8:30 hod.

Sestava: Honza Gerych (brankař), Kuba Gerych, Míša Siegl, Miki Krejčí, Vojta Potočný, Filda Skopal, Matoušek Vogl a Davídek Vozdek 

1. zápas

SK Louky - SK Vizovice (2:6)

V prvním zápase si zkusil zachytat Davídek Vozdek a Honzíka Gerycha jsme nechali, ať se proběhne po ploše. Míša Siegl měl šanci, ale neproměnil na gól. Kuba Gerych šel sám na branku a také z toho nebyl gól. Toho využil soupeř a nasázel nám do branky dva góly po sobě. Štěstí se přiklonilo na naši stranu a dvěma góly po sobě srovnává stav na 2:2 Kuba Gerych. Potom se Davídek rozhodl, že si v brance trošičku zdřímne a prohráli jsme 2:6

 

2. zápas

SK Louky - FK Luhačovice (6:2)

Do branky se vrátil Honza Gerych a Davídek se šel proběhnout na hrací plochu, aby nám na turnaji neusnul. Všech šest gólů padlo zásluhou Kuby Gerycha a soupeři jsme povolili pouze dva góly, aby je prohra tolik nemrzela. Poslední gól byl i s pěknou přihrávkou Mikiho Krejčího.

 

3. zápas

SK Louky - SK Zlín 1930 (2:6)

Ve třetím zápase se od nás fotbalové štěstí odklonilo a šest gólů nastřílel soupeř do naší branky. Dva góly dával soupeři do branky Kuba Gerych. Dokonce si zkusil i přímý kop. Honza Gerych si v tomto zápase pořádně zachytal, měl pár zákroků, které se mu podařilo pěkně vychytat, jinak by to s námi dopadlo podstatně hůř.

 

4. zápas

SK Louky - FC FASTAV Zlín (1:6)

V posledním zápase se projevila na našem týmu únava. a prohráli jsem 1:6. O jediný gól z naší strany se zasloužil opět náš výborný střelec Kuba Gerych. Nejdříve jsme prohrávali 0:1. Potom Kuba srovnal na 1:1. Ale my jsme se prostě rozhodli, že soupeři pomůžeme a ten toho náležitě využil a nasázel nám dalších pět gólů.

 Jeden zápas se hrál celkem 20 minut, což bylo hlavně pro mladší děti dost fyzicky náročné. Děti se alespoň pořádně fotbalově vydováděly. Známky zklamání z prohraných zápasů nebyly nakonec na nikom znát, protože za své úsilí a bojovné nasazení byly všichni odměněni medailemi a samozřejmě sladkostmi, které nesmí chybět na žádném turnaji. Všem zúčastněným děkuji, dětem za fotbalovou podívanou a ostatním za podporu z hlediště.

Těším se na další turnaj, který se uskuteční v neděli 17.2.2019 na stejném místě.

 Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář