Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

Hodnocení turnaje Louky 10.6.2017

14. 6. 2017

V sobotu 10.6.2017 jsme uspořádali Letní turnaj fotbalových školiček. Jednalo se již o XII. ročník. Celkem se sjelo 8 týmů. FŠ SK Louky, FC Viktoria Otrokovice, SFK ELKO Holešov, SK Baťov 1930, SK SV Bojkovice, 1. FC SLOVÁCKO, SK ZLÍN 1931, FK Příluky

Počasí nám od začátku nepřálo, neboť už ráno začalo pršet. Chvílemi to vypadalo, že déšť ustává, ale potom vše začalo nanovo. Turnaj jsme po dohodě s trenéry a rodiči nezrušili, protože děti si chtěly zahrát pořádný fotbal za každého počasí a za ztížených podmínek. Déšť tedy nikoho z nás neodradil a navzdory počasí jsme se nevzdali. Jednotlivé zápasy byly připraveny k tomu, aby se mohly odehrát.

Sestava: Theošek Huťka (brankář), Adámek Kos, Tomášek Matulík, Kubíček Gerych, Honzík Gerych, Zdeneček Popelka, Tonda Břenek, Filípek Břenek, Samuel Ofosu

1. zápas   FŠ SK Louky - FK Příluky (6:0)

Do prvního zápasu jsme naběhli s velkou chutí, i přes deštivé počasí. Autorem všech šesti gólů byl Tomášek Matulík. Pěknou šanci si vytvořil svou střelou Samuel Ofosu.

2. zápas   FŠ SK Louky - SK Zlín 1930 (2:3)

Druhý zápas jsme sice prohráli, ale jen o jediný gól. Z počátku jsme se dostali do vedení zásluhou Tomáška Matulík na 1:0. Soupeř vyrovnal na 1:1 a potom se dostal dovedení na 1:3. Náskok Baťova snížil alespoň o jeden gól opět Tomášek Matulík na 2:3.

3. zápas   FŠ SK Louky - SK Baťov 1930 (2:5)

Ve třetím zápase jsme už od počátku prohrávali 0:. Potom Tomášek Matulík snížil na 1:2. Adámek Kos srovnává svým gólem na 2:2. Ale to nestačilo. Soupeř nám nastřelil další tři góly. Povrch nebyl zrovna ideální, díky počasí. Ale nenechali jsme se rozhodit.

4. zápas   FŠ SK Louky - SK SV Bojkovice (1:10)

Ve čtvrtém zápase jsme dostali pořádnou nakládačku. Do branky soupeře padl alespoň jeden gól zásluhou Zdenečka Popelky. Ale i takovými zápasy si musíme projít. Hlavu nahoru a jdeme dál.

5. zápas   FŠ SK Louky - 1. FC SLOVÁCKO (1:5)

Opět nad námi soupeř zvítězil svými pěti góly. V pátém zápase jsme se dočkali jediného gólu od Tomáška Matulíka.

6. zápas   FŠ SK Louky - SFK ELKO Holešov (0:2)

Sice jsme nedali v tomto zápase žádný gól. Ale i tak musím pochválit Theoška, který předvedl v brance perfektní zákroky.

7. zápas   FŠ SK Louky - FC Viktoria Otrokovice (3:1)

Jak jsme pěkně začali, tak jsme i pěkně skončili. Jak jinak než výhrou. Začátek a závěr turnaje patřil nám. První gól Tomášek Matulík, druhý gól Adámek Kos a třetí gól opět Tomášek Matulík. Fotbalisté z Viktorky Theoškovi nastřelili jediný gól a svoji prohru tak snížili na 3:1. Zápas byl napínavý po celou dobu, od začátku až do konce.

 

 

I přes nepříznivé počasí se turnaj velice vydařil. Na nikom z nás nebyla vidět špatná nálada, ani soupeři se nemračili. Ke konci turnaje dokonce přestalo pršet. A při předávání cen se na nás konečně usmálo sluníčko. Vyhlášeno bylo celkem 8 týmů, z nichž každý tým obdržel pohár a diplom. Největší radost měli všichni hráči turnaje, protože každý dostal svoji zlatou medaili, kterou si právem zasloužili. Z mého pohledu to byl velice zajímavý zážitek zahrát si v deštivém a blátivém počasí. Velice si vážím toho, že soupeře počasí neodradilo a všichni jsme vydrželi až do konce. Chválím všechny děti turnaje, protože hrát v blátě a v mokru není opravdu žádný med a chce to obrovskou dávku odhodlání a trpělivosti.

 

Velké poděkování patří sponzorům VITAR, s.r.o. a LESKO-Velkoobchod nápojů, s.r.o. , kteří poskytli malým fotbalistů spoustu zajímavých cen.

Nevětší poděkování patří Paťovi Lendlerovi, Mirovi Janotovi, Radku Matulíkovi, kteří mi velice pomohli s přípravou hřiště těsně před turnajem, dále rozhodčím Ivoši Uhlárovi, Míšovi Gottwaldovi a Ondrovi Písklákovi (Píďa). Na závěr chci moc poděkovat dvěma maminkám, které jsou třešničkou na dortu, co se týká mého poděkování. Je to Evička Kosová a Zdenička Popelková, které zajišťovaly chod a pravidelné informace během celého turnaje. Bez nich by turnaj nemohl proběhnout. Důležité zázemí nám vytvořili Dáša Teichmanová a Honza Chromčák, kteří se starali o občerstvení všech účastníků turnaje a bufet byl jako vždy, naprosto perfektní.

Trenérům přeji spoustu trenérských úspěchů a prostřednictvím tohoto komentáře zdravím všechny účastníky turnaje, kteří si určitě přišli na své.

Těším se zase příště se všemi Na shledanou.

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář