Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

Hodnocení turnaje Bystřice p. H. 18. 2. 2017

26. 2. 2017

        školka           

Sestava:Theošek Huťka (brankař), Adámek Kos, Davídek Laga, Šimonek Orsava, Davídek Křen, Kubíček Gerych, Honzík Gerych,  Tomášek Matulík, Samuel Ofosu, Alex Polepil, Samko Žiak

V sobotu 18. 2. 2017 jsme byli pozváni na Halový turnaj fotbalových školiček do Bystřice pod Hostýnem Sportovní hala Sušil. Turnaj pořádal OFS Kroměříž a celkem se zúčastnilo 9 mužstev. Hrálo se na dvou hřištích a jeden zápas trval 15 minut.

1. zápas SK Louky - TJ Prusinovice (4:2)

Na začátku zápasu jsme dostali první gól a prohrávali jsme 1:0. Potom srovnává Alex Polepil na 1:1. Samko Žiak dává na 2:1 a také 3:1. Výborný zákrok před brankou předvedl Theošek. Samuel Ofosu se dostal do pěkné šance, ale byla z toho akorát tyč od branky. Šanci si vytvořili před brankou Samko Žiak, který přihrával Alexovi Polepilovi. Potom se soupeř probral a hráči dávají svůj druhý gól. Tím snižují svoji prohru na 2:3. Poslední čtvrtý gól byl tzv. "vlastňák" soupeře, který byl připsán samozřejmě na naše konto.

2. zápas SK Louky - FK Bystřice pod Hostýnem (4:4)

Vyrovnaný pěkný zápas, který skončil remízou. V tomto zápase jsme začali opět prohrávat a to hned 0:2. Potom jsme se přece jen dostali probrali a začali jsme dávat góly. Samko Žiak 1:2, Alex Polepil 2:2. Vzápětí se dostávají do vedení hráči soupeře a dávají nám třetí a čtvrtý gól. Už jsme si mysleli, že prohrajeme, ale karty se opět otočily v náš prospěch. Dva góly dává Samko Žiak, který nám vystřílel remízu.

3. zápas SK Louky - FK Chropyně (6:1)

V tomto zápase jsme se doslova gólově namlsali. První gól dává Samko Žiak, druhý gól Davídek Laga, třetí gól opět Samko Žiak. Soupeř si to od nás nenechal líbit a dávají nám gól 3:1. Na 4:1 zvyšuje Samo Žiak, pátý gól střílí Adámek Kos, který se konečně dočkal a měl velkou radost. A na 6:1 zvyšuje Davídek Laga.

4. zápas SK Louky - TJ Zdounky (2:0)

Autorem obou gólů Samko Žiak. I když pěknou střelu, na kterou nesmíme zapomenout, měl Samuel Ofosu.

 

5. zápas SK Louky - SFK ELKO Holešov (6:3)

Zápas to byl plný adrenalinu, ostatně jako vždy, když hrajeme proti soupeři z Holešova. Zde už se začínalo hrát o jednotlivá umístění. První gól tohoto zápasu střílí Adámek Kos 1:0, na 2:0 zvyšuje Samko Žiak. To už ale na nás útočí soupeř a hráči dávají dva góly po sobě 2:2. Následně přecházíme do útoku my a Samko Žiak střílí gól na 3:2. Holešov opět srovnává na 3:3. Svůj gól ukořistil také Tomášek Matulík a vedeme 4:3. Další dva góly střílí Samko Žiak a v tomto zápase vítězíme.

6. zápas SK Louky - SK Hanácká Slavia Kroměříž (5:4)

Pro nás asi nejtěžší soupeř turnaje, který nám dával už od začátku najevo svoji převahu a to hned třemi góly po sobě. To jsme si samozřejmě nemohli nechat líbit a v posledním zápase jsme bojovali jako lvi. Samko Žiak střílí dva góly po sobě a Tomášek Matulík srovnává na 3:3. Čtvrtý a pátý gól střílí Samko Žiak a nakonec nám čtvrtý gól střelili ještě hráči z Kroměříže. Vítězství tohoto zápasu bylo těžké, ale urvali jsme si ho nakonec sami pro sebe.

 Při vyhlášení výsledků jsme získali krásné 2. místo. Kuci byli moc šťastní, protože jsme dostali medaile a plnou tašku sladkostí. Všechny musím moc pochválit, protože kluci hráli s velkým odhodláním. Velké poděkování patří našemu brankáři Theoškovi a jeho mamince, kteří na turnaj přijeli až z Vysočiny a nenechali nás jak se říká "na holičkách". Samozřejmě děkuji všem zúčastněným a našim fanouškům, kteří si určitě přišli v jednotlivých zápasech na své.

 

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář