Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


0. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


4. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


 

Hodnocení miniturnaje v Holešově 15. ledna

22. 1. 2017

        školka           

 

 

V neděli 15. 1. 2017 jsme se zúčastnili přátelského utkání v Holešově. Vzájemné zápasy proběhly mezi třemi týmy: SFK ELKO Holešov, FC Viktoria Otrokovice a SK Louky.

Hráli jsme 2x15 min systémem 5+1. Kluci a holky ale odpočinek nevyžadovali a nakonec se tedy hrálo bez přestávky 30 minut v kuse.

Sestava: Theodorek Huťka (brankař), Tomášek Matulík, Adámek Kos, Adámek Hejtmánek, Davídek Laga, Šimonek Orsava, Samko Žiak a Samuel Ofosu

 

1. zápas:

SFK ELKO Holešov - SK Louky (2:8)

První gól padl ze strany Holešova do naší branky a my prohráváme 0:1. Jako první se od nás dostal do šance Samko Žiak, ale gól na stranu soupeře nepadl. Vše se změnilo až po pěkné akci Adámka Kose a Samka Žiaka. Adámek Kos byl připravený u branky soupeře, Samko mu pěkně přihrál a my srovnáváme na 1:1. Druhý gól dává Samko po prokličkování hrací plochou a my vedeme 2:1. Adámek Kos si vytvořil gólovou šanci, ale brankař Holešova zasáhl a míč chytil. Už jsme si mysleli, že padne další gól, protože Adámek Hejtmánek šel sám na branku, ale zasáhl tyč branky. Nedat gól se nevyplácí a přesně to nám dokázali fotbalisté z Holešova, kteří srovnávají na 2:2. Ale my jsme řekli dost a Adámek Kos dává nádherný gól z boku (3:2). Potom střílí po sobě tři góly Samko Žiak (6:2). Sedmý gól byl nechtěným gólem ze strany Holešova a dílky tomu opět zvyšujeme náskok ve vedení na 7:2. Osmý a poslední gól tohoto zápasu střílí Samko Žiak.

 

2. zápas

FC Viktoria Otrokovice - SK Louky (1:4)

Tento zápas jsme opět vyhráli zásluhou všech kluků, kteří velice pěkně mezi s sebou spolupracovali. V obraně se osvědčil Šimonek Orsava, který doslova sbíral míče před naší brankou. První dva góly po sobě dává Samko Žiak a my vedeme 2:0. Konečně se svojí chvíle dočkal i Adámek Hejtmánek, který zvyšuje naše vedení na 3:0. U naší branky nastal krátce menší zmatek, ale vše se naštěstí obešlo bez gólu ze strany Viktorky. Autorem čtvrtého gólu se stává Samko Žiak (4:0), do šance se také dostal Tomášek Matulík, trochu přiostřil svoje síly také Davídek Laga, který si ze strany soupeře nenechal nic líbit a snažil se také Samuelek  Ofosu, který zmařil několikrát šance soupeři. Zápas zakončuje gólem Viktorka Otrokovice a snižuje tak náš náskok na 4:1, což naší výhře vůbec není na škodu.

 

Všem zúčastněným děkuji za podporu a těším se na příští turnaj

Regina

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář