Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

Hodnocení miniturnaje Holešov 1.5. 2017

4. 5. 2017

V pondělí 1.5.2017 jsme se zúčastnili miniturnaje školiček v Holešově. Přijeli jsem na fotbalové stadion ve Všetulích. A protože sluníčko svítilo a byl krásný den, nic nebránilo tomu, aby se zápasy v poklidu odehrály venku na trávě. Celkem se sjely tři týmy. SFK ELKO Holešov, který miniturnaj pořádal, TJ Ludslavice a SK Louky. Holešov měl navíc svůj tým rozdělen a "A" a "B". Začátek byl naplánován ideálně na 15 hod odpoledne. Zápasy probíhaly na dvou hřištích, takže vše šlo jako po másle. Hrálo se 2x10 minut na jeden zápas.

Sestava: Theošek Huťka (brankař), Adámek Kos, Tomášek Matulík, Davídek Laga, Zdeneček Popelka, Samuel Ofosu a Alex Polepil

1. zápas:   SK Louky - SFK ELKO Holešov A (5:3)

V první zápase jsme porazili domácí tým. Autorem prvního gólu byl Tomášek Matulík (1:0), druhý gól dává Adámek Kos. Potom náš náskok snižuje tým Holešova na 2:1. Ale to už útočí Davídek Laga a my vedeme 3:1, opět Davídek Laga zvyšuje náš náskok svým druhým gólem tohoto zápasu na 4:1. Pro změnu padá gól do naší branky (4:2). Holešov nechce zůstat pozadu, co se týká počtu nastřelených branek, a dává svůj třetí gól (4:3). Ale stále vedeme. Poslední gól dává Tomášek Matulík. Zápas skončil naším vítězstvím 5:3

2. zápas:   SK Louky - SFK ELKO Holešov B (2:3)

Zápas byl napínavý již od začátku. Opět jako první útočí Tomášek Matulík a je z toho pěkný gól (1:0). Na scénu přichází Alex Polepil a jeho zásluhou vedeme 2:0. Ale Holešov si nenechá nic líbit a do naší branky padá jeden gól, ale i druhý a soupeř srovnává na 2:2. Následuje akce Adámka  Kose, který běžel sám na branku. Všichni jsme se už těšili na gól, ale branka jak naschvál nepadla. Třetí gól padá do naší branky a my v tomto zápase prohráváme pouze o jediný gól (2:3). Zápas byl hodně vyrovnaný. Škoda posledního gólu. Theošek rozehrával od branky a přímo na soupeře, který šel sám na branku. Ale to nás vůbec nerozhodilo, protože předvedl svůj skvělý výkon v brance několika parádními zákroky.

3. zápas:   SK Louky - TJ Ludslavice (7:1)

V posledním zápase jsme se gólově doslova namlsali. Soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. První gól dává Zdeneček Popelka (1:). V zápětí Ludslavice srovnávají na 1:1. Ale to už přichází na řadu Samuelek Ofosu a díky němu začínáme být ve vedení (2:1). Třetí gól zápasu střílí Tomášek Matulík (3:1), čtvrtý a pátý gól Davídek Laga (5:1), šestý gól Tomášek Matulík (6:1). A zápas sedmým gólem zakončuje Zdeneček Popelka (7:1). Zdenečkovi patří v tomto zápase nejen začátek, ale i konec, první a poslední gól.

Děti sice nedostaly medaile, což jim tentokrát vůbec nevadilo. Ale odměnou pro ně byla taška plná sladkostí a radost z celého slunečného dne. Všem zúčastněným moc děkuji. Atmosféra i prostředí bylo bez chyby, prostě paráda :-).

Regina

 

 

Náhledy fotografií ze složky Školka- miniturnaj Holešov 1.5. 2017

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář