Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

SO 15. 6. 17:00 hod.

SK Louky - Malenovice

Muži "B"

NE 16.6. 17:00 hod.

Kudlov - SK Louky "B"


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 15. 6. 10:00 hod.

SK Louky - Strání

Dorost B

NE16. 6. 10:00 hod.

SK Louky "B" - Val.Klobouky


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PA 14.6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice

 

Mladší přípravka

PA 14. 6. 16:30 hod.

SK Louky - Halenkovice 

 

 


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Veselá - SK Louky

5:2 (4:1)

Muži B

SK Louky "B" - Veselá "B"

5 : 0 (1:0)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Bojkovice - SK Louky

1 : 5 ( 1 : 3)

Dorost B

SK Louky "B" - Dol. Bečva

1 : 10 ( 1 : 3)


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 4 (1:1)

 

Mladší žáci

Juřinka- SK Louky

1 : 8 (1:3)


 

Hodnocení 5. ročník Jarního turnaje Bojkovice

21. 4. 2018

V sobotu 7. dubna 2018 jsme se zúčastnili 5. ročníku Jarního turnaje benjamínků ve Sportovní hale v Bojkovicích. Vyrazili jsme brzy ráno s dobrou náladou, kluci se těšili a sluníčko nám krásně svítilo na cestu,počasí bylo příjemné.

Sestava: Theošek Marek Huťka (brankař), Kuba Gerych, Honza Gerych, Tomášek Exel, Paťa Fadler, Filda Břenek a Tonda Břenek

 

1. zápas

SK Louky - ČSK Uherský Brod (0:2)

V prvním zápase jsme se nejspíš rozkoukávali a probírali po ránu. Pro nás je to asi klasika, první zápas a hned prohra. Tonda s Kubou měli sice šance, ale na góly to nestačilo. Theošek se opět předvedl ve skvělé formě.

 

2. zápas

SK Louky - 1. FC Slovácko B (1:1)

Ve druhém zápase jsme se konečně trochu probrali a Kubíček Gerych dává gól, vedeme 1:0. Ale soupeř vyrovnává a zápas končí 1:1.

 

3. zápas

SK Louky - SK SV Bojkovice (1:1)

Ve třetím zápase končí výsledek opět remízou 1:1. Nejdříve jsem se dostali zásluhou Kubíka Gerycha do vedení, ale soupeř vyrovnává.

 

4. zápas

SK Louky - 1. FC Slovácko A (6:0)

Ve čtvrtém zápase jsme se plně probudili a zásluhou Theoška jsme nedostali jediný gól. Zato soupeři jsme to pořádně nandali a Kuba Gerych střílí šest gólů.

 

5. zápas

SK Louky - TJ Spartak Hluk (0:4)

V pátém zápase jsme se opět rozstříleli, první gól Toníček Břenek, druhý gól Honzík Gerych, třetí a čtvrtý gól Kubíček Gerych. Soupeři jsme nedovolili dát jedinou branku.

 

6. zápas

SK Louky - MFK Dubnica (2:1)

V tomto zápase bylo cítit hodně adrenalinu a zápas byl napínavý hned od začátku. Trochu jsme se uklidnili, když Kubíček Gerych nasázel soupeřům dva góly, ale Ti se nenechali jen tak vytlačit ze hry a přesto nám dali jednu branku a tak to také zůstalo. Jo, s Dubnicí je vždy velký souboj, ale příjemný.

 

7. zápas

SK Louky - TJ Buchlovice (1:1)

v sedmém zápase nám nejspíš pomaličku docházeli síly, Kubík a Tonda se dostali do šance, ale gól nepadl. Až po chvilce vystřelil Kubíček Gerych a vedli jsme 1:0. Byl to hodně vyrovnaný zápas a nakonec jsme soupeře nechali vyrovnat na 1:1.

 

8. zápas

SK Louky - TJ Sokol Veselá (0:1)

V posledním zápase jsme odevzdali naprosto všechny své síly, ale nebylo nám to nic platné. Soupeř z Veselé byl přece jen lepší a ne nadarmo název Veselá. Drželi jsme se statečně, ale nakonec přece jeden gól do naší branky padl a zaslouženě po naší chybě. I když pěkný zákrok předvedl Theošek, nebylo nám to nic platné. Gól jsme ne a ne nedali.

Celková atmosféra i nálada v hledišti byla výborná. Turnaj se velice vydařil. Všichni hráči dostali medaile, každý tým si odvezl krásný pohár a tašku plnou sladkostí. Z každého týmu byl navíc vybrán nejlepší hráč a u nás to byl jednoznačně Kuba Gerych. Všem moc děkuji za účast a těším se na další podobný turnaj.

Regina

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář