Radek Janča - Caudr, Mikač, Kovařík, Pisklák - Pavelka, Bača, Burša, Sadil (46. Kadlík Jiří) - Malota, Podaný (80. Valerián)

1 : 2   13. Malota Tomáš
     1 : 3   41. Pavelka Martin
58. Mikel David  2 : 3

Komentář:

V Sehradicích jsme odehráli utkání dvou rozdílných poločasů. Zatímco v první půli jsme byli týmem, který udával tempo hry, tak ve druhé půli to bylo přesně naopak a po většinu času jsme se bránili. Co je ovšem nejdůležitější, ze Sehradic si odvážíme všechny tři body.

Hned na začátku jsme mohli jít do vedení po trefě Maloty. Jeho gólu ovšem předcházel útočný faul a nebyl tedy uznán. Zápas měl rychlý spád a v 8. minutě se prosadili domácí. Naše odpověď byla velmi rychlá. Milan Bača skvělou kličkou obešel obránce a s přehledem zakončil do horního rohu domácí brány. Ve 13. minutě se nám podařilo skóre otočit. Byl u toho opět Bača, který přihrával před bránu Malotovi a ten z blízka překonal brankáře. Domácí se v první půli do dalších příležitostí nedostávali a byli spíše pasivní. Naše vedení mohl ještě zvýšit Podaný, ale lob mu nevyšel. Těsně před odchodem do šaten zafungovala spolupráce mezi Sadilem a Pavelkou, přičemž druhý jmenovaný zvyšoval na 3:1 pro Louky.

Do druhého poločasu už nenastoupil Sadil, který si poranil kotník. Na jeho místo na levé záloze nastoupil Kadlík, který taky nebyl úplně fit. Hra ve druhé půli se úplně změnila. Domácí začali bojovat a bylo jich plné hřiště. Naše obrana se dostávala pod tlak a nám se nedařilo držet míč po delší dobu pod kontrolou. Tlak domácích sílil a skoro po hodině hry se dočkali snížení na rozdíl jediného gólu.

Aktivita Sehradic nepolevovala a snažily se o srovnání skóre. Nám se otevírala možnost vepředu, abychom zápas rozhodli. Kadlík přihrával do vápna Malotovi, ale jeho pokus byl zablokován. Další šance pak přišly v samotném závěru, kdy už domácí hráli vzadu na velké riziko. Malota zakroutil svou střelu přesně k tyči, ale výborně zasáhl gólman a udržel domácím naději. Těsně před koncem přihrával Bača Buršovi na hranici velkého vápna, tomu se ale zakončení z první vůbec nepovedlo. I přes sympatický výkon domácího celku ve druhé půli jsme těsné vítězství udrželi a mohli jsme se tak radovat z prvního jarního tříbodového vítězství.