Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 26. 5. 17:00 hod.

Kostelec u H. - SK Louky

Muži "B"

SO 25.5. 17:00 hod.

SK Louky "B" - Komárov


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 25 5. 14:00 hod.

Štítná n. V. - SK Louky

Dorost B

SO 25. 5. 17:00 hod.

Lidečko - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 26. 5. 9:30 hod.

Chropyně - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 26. 5. 11:15 hod.

 Chropyně - SK Louky


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Tečovice

2:4 (1:3)

Muži B

Racková - SK Louky "B"

1 : 4 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - V. Otrokovice

4 : 2 ( 2 : 0 )

Dorost B

SK Louky "B" - Luhačovice

0 : 6( 0 : 5 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

1 : 5 (0:3)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 6 (4:2)


 

SK Louky - TJ Sokol Lípa 3:0 (2:0)

18. 6. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

sklouky-muzi-2017-2018.jpg

 

Sestava:

Ondřej Pavelka - Jiří Kadlík (46. Valerián), Kuchárek, Kovařík, Caudr – Janota (46. Pavelka), Bača, Burša, Sadil (46. Podaný)– Malota (64. Kocourek) , Petr Janča (86. Bernátek)

Střelci :

Janča Petr 3x (3., 31., 69.)​

Komentář:

V posledním kole sezóny jsme se před početnou diváckou kulisou v Loukách utkali se soupeřem z Lípy. Sestava se oproti zápasu ve Slavičíně změnila. Chyběl kapitán Mikač a zraněný Pisklák. Naopak se vrátil Caudr po odpykaném karetním trestu. V základní sestavě nastoupil i dorostenec Martin Janota či po zranění se vracející Ondra Sadil. V bráně soupeře se představil Jirka Švejda, který v nedávné minulosti působil i v našem týmu.

Do zápasu jsme vstoupili správnou nohou a už ve 3. minutě jsme se ujali vedení. Milan Bača našel svojí přihrávkou Petra Janču, který si převzal míč a překonal Švejdu. Gól nás pozitivně nabudil a přicházely další šance. Nebezpečně střílel z dálky Caudr, po narážečce zakončoval Bača do gólmana a když už dostal míč do brány Malota, byl mu odpískán útočný faul. Hosté z Lípy se především bránili. Nebezpeční byli nejvíce ze standardních situací, které si však Pavelka a obránci pohlídali. Druhého gólu jsme se dočkali ve 31. minutě, když zakončoval šajtlí opět Petr Janča! Tempo hry šlo poté o něco dolů a do konce prvního poločasu už další gól nepadl.

Do druhé půle se sestava výrazně obměnila a na hřiště šli Pavelka, Valerián a Podaný. Utkání s přibývajícími minutami začalo postrádat kvalitu a k vidění byla spousta nepřesností a ukvapených řešení. Stále jsme však měli docela výraznou herní převahu a několik příležitostí na navýšení výsledku. V 69. minutě přihrával střídající Kocourek před bránu Lípy, tam se nejlépe zorientoval Petr Janča a završil svůj hattrick! Lípa měla na konci zápasu příležitost jít do přečíslení a snížit skóre, ale finální fáze se jim nevydařila. To samé potkalo na druhé straně i naše ofenzivní hráče, kteří si zbytečně překáželi. V samotném závěru měl dvě příležitosti z přímých kopů Caudr, ale v obou případech bránu vysoko přestřelil. To nás ale trápit nemuselo. Zápas, ve kterém už v podstatě o nic nešlo, jsme výsledkově zvládli a sezónu končíme na krásném čtvrtém místě.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář