Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. PF 2019 :

pf-2019-male.jpg

 


0. Rozpis zimních tréninků:

treninky.png

 


1. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


4. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

Malenovice - SK Louky

3 : 1 (1:1)

Muži B

SK Louky "B" - Kudlov

4 : 1 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

Strání - SK Louky

0 : 1 ( 0 : 0 )

Dorost B

Val. Klobouky - SK Louky "B"

9 : 0 ( 6 : 0 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Juřinka

6 : 1 (1:1)

 

Mladší žáci

SK Louky - Juřinka

5 : 0 (2:0)


 

FK Příluky - SK Louky 2:1 (2:1)

7. 5. 2018

MUŽI 1.B. skupina B    Zápis s utkání

Zdroj: Facebook SK Louky

 

Sestava:

Pavelka O., Pískal, Mikač, Kovařík, Caudr, Pavelka M., Burša (74. Valewrián), Bača, Podaný (67. Kadlík J.), Malota, Janča P.

Branky:

28. Janča Petr

 

Komentář:

 Zatímco výkon proti Veselé byl téměř bezchybný a zaslouženě jsme zvítězili, na hřišti Příluku už to tak slavné nebylo a domácímu celku, který se na jaře pyšní dobrou formou, jsme podlehli rozdílem jednoho gólu.

Domácím se vydařil začátek zápasu a dostávali nás pod tlak. Velmi nebezpeční byli oba útočníci Příluku a nebýt výborných zákroků Pavelky v bráně, tak jsme mohli už v úvodu prohrávat minimálně o dvě branky. Ve 25. minutě se Příluky zásluhou Kotíka ujaly vedení. Útočník domácích dostal přihrávku do běhu, unikl dvěma našim obráncům, kteří se nestihli zajistit a překonal Pavelku. Na gól jsme odpověděli po třech minutách. Pavelkův nákop prodloužil Malota hlavou na rozběhnutého Janču, kterého domácí obrana nestihla zachytit a on tak mohl srovnat stav na 1:1. Bohužel ve 35. minutě se podruhé prosadil Kotík po další chybě obrany a vrátil domácím vedení.

Ve druhém poločase hráli domácí více zezadu a opticky to vypadalo, že začínáme mít převahu. Příluky se spoléhaly na rychlé protiútoky, ze kterých několikrát nebezpečně zahrozily. Na naší straně začínalo přibývat rohových kopů a po jednom z nich měl vyrovnání na kopačce Janča. Ten zakončoval z dorážky pod břevno, ale do dráhy letu míče vložil hlavu obětavý hráč Příluk a udržel vedení pro svůj tým. Naše další slibně se rozvíjející protiútoky zastavil praporek asistenta rozhodčího, přičemž oba jeho verdikty byly přinejmenším sporné. Bohužel i takový je fotbal a musíme si přiznat, že mnoho jsme toho směrem dopředu nevymysleli a domácí po potrestání našich chyb urvali všechny tři body.

V příštím utkání nás čeká derby v sousedních Tečovicích!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář