Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. INFO platba příspěvků :

 info.jpg


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

NE 21. 10. 15:00 hod.

Fryšták - SK Louky

Muži B

SO 20. 10. 15:00 hod.

SK Louky "B" - Hřivínův Újezd


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 21. 10. 10:00 hod.

Uh. Brod - SK Louky

Dorost B

NE 21. 10. 10:00 hod.

Fryšták - SK Louky


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 21. 10. 9:30 hod.

Vigantice - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 21. 10. 11:15 hod.

Vigantice - SK Louky

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

 CT 18. 10. 17:00 hod.

Veselá - SK Louky

 

Mladší přípravka

 CT 18. 10. 17:00 hod.

Veselá - SK Louky

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


4. Rozpis zápasů podzim 2018 :

 pdficon.jpg

změna vyhrazena


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Kostelec u Hol.

5 : 0 (1:0)

Muži B

Komárov - SK Louky "B"

0 : 2 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Štítná n. V.

7 : 0 ( 4 : 0 )

Dorost B

SK Louky - Lidečko

5 : 3 ( 3 : 0 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Chropyně

2 : 0 (1:0)

 

Mladší žáci

SK Louky - Chropyně

3 : 4 PK (1:2)


 

Rozpis

Rozpis zápasů MUŽI 2017 - 2018 JARO

 

SO 24. 3.   15:00   SK Louky "B" - Mysločovice "B"   - : -
NE 25. 3.   15:00   Březnice - SK Louky   - : -
SO 31. 3.   15:30   SK Louky - Admira Hulín   - : -
NE   1. 4.   15:30   Komárov - SK Louky "B"   - : -
SO   7. 4.   15:30   Sehradice - SK Louky   - : -
NE   8. 4.   15:30   SK Louky "B"  - Hvozdná   - : -
SO 14. 4.   16:00   SK Louky - Mladcová   - : -
SO 14. 4.   16:00   Fryšták "B" - SK Louky "B"   - : -
NE 22. 4.   16:00   Kostelec u H. - SK Louky   - : -
NE 22. 4.   16:00   SK Louky "B" - Kudlov   - : -
SO 28. 4.   16:30   SK Louky - Veselá   - : -
NE 29. 4.   16:30   Trnava - SK Louky "B"   - : -
SO   5. 5.   16:30   SK Louky "B" - Veselá "B"   - : -
NE   6. 5.   16:30   Příluky - SK Louky   - : -
SO 12. 5.   16:30   Tečovice - SK Louky   - : -
NE 13. 5.   16:30   SK Louky "B" - Lužkovice "B"   - : -
SO 19. 5.   17:00   SK Louky - Malenovice   - : -
SO 26. 5.   17:00   SK Louky "B" - Racková   - : -
NE 27. 5.   17:00   Lužkovice - SK Louky   - : -
SO   2. 6.   17:00   SK Louky - Slavkov p. H.   - : -
NE   3. 6.   17:00   Všemina - SK Louky "B"   - : -
SO   9. 6.   17:00   SK Louky "B" - Provodov "B"   - : -
NE 10. 6.   10:15   Slavičín "B" - SK Louky   - : -
SO 16. 6.   17:30   SK Louky - Lípa   - : -
                 
                 
        UTKÁNÍ DOMA      
        UTKÁNÍ VENKU      

PODZIM   

  

SO 5.8.   17:00   SK Louky - Březnice    1 : 1 5:4 PK zápis
NE 6.8.   10:00   Mysločovice "B" - SK Louky   2 : 2 3:5 PK zápis
SO 12.8.   17:00   SK Louky - Komárov   7 : 0   zápis
NE 13.8.   17:00   Admira Hulín - SK Louky   2 : 2 4:5 PK zápis
SO 19.8.   16:30   SK Louky - Sehradice   3 : 1   zápis
SO 19.8.   16:30   Hvozdná - SK Louky   1 : 1 6:5 PK zápis
SO 26.8.   16:30   SK Louky - Fryšták "B"   2 : 2 3:2 PK zápis
NE 27.8.   16:30   Mladcová - SK Louky   5 : 0   zápis
SO 2.9.   16:00   SK Louky - Kostelec u H.   3 : 1   zápis
SO 2.9.   16:00   Kudlov - SK Louky   1 : 3   zápis
SO 9.9.   16:00   SK Louky - Trnava   3 : 2   zápis
NE 10.9.   16:00   Veselá - SK Louky   1 : 0   zápis
SO 16.9.   15:30   SK Louky - Příluky   8 : 3   zápis
SO 23.9.   10:00   Lužkovice "B" - SK Louky    2 : 3   zápis
CT 28.9.   14:00   Veselá "B" - SK Louky   6 : 2   zápis
NE 1.10.   15:00   Malenovice - SK Louky   2 : 1   zápis
SO 7.10.   15:00   SK Louky - Lužkovice   4 : 3   zápis
NE 8.10.   15:00   Racková - SK Louky   0 : 0 3:0 PK zápis
SO 14.10.   15:00   SK Louky - Všemina   6 : 1   zápis
NE 15.10.   15:00   Slavkov p. H. - SK Louky   3 : 0   zápis
SO 21.10.   14:30   SK Louky - Slavičín "B"   1 : 0   zápis
NE 22.10.   14:30   Provodov "B" - SK Louky   0 : 3   zápis
SO 28.10.   14:30   SK Louky - Jaroslavice "B"   5 : 0   zápis
NE 29.10.   10:00   Lípa - SK Louky   0 : 4   zápis
SO 4.11.   13:30   SK Louky - Tečovice - : -    
                     
         UTKÁNÍ "A mužstva"          
         UTKÁNÍ "B mužstva"