Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

SO 26. 5. 17:00 hod.

Lužkovice - SK Louky

Muži B

PA 25 5. 18:00 hod.

SK Louky "B" - Racková


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

NE 27. 5. 14:00 hod.

Napajedla - SK Louky

Dorost B

NE 27. 5. 10:00 hod.

Malenovice - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

SO 26.5. 9:30 hod.

SK Louky - V. Otrokovice

Mladší žáci

SO 26. 5. 11:15 hod.

SK Louky - V. Otrokovice


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

PO 28. 5. 17:00 hod.

SK Louky - Slavičín

Mladší přípravka

PO 28. 5. 17:00 hod.

SK Louky - Slavičín

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Malenovice

3 :2 (2:1)

Muži B

SK Louky "B" - Lužkovice "B"

5 : 1 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Uh. Brod

1 : 7 ( 1 : 1 )

Dorost B

Kostelec - SK Louky

1 : 5 ( 0 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

8 : 1 (5:1)

 

Mladší žáci

Štítná n. V. - SK Louky

1 : 14 (0:5)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

Rozpis

 Rozpis zápasů MŽ 2017 - 2018 JARO

SO   7. 4.   11:15   SK Louky - Zlín "B"   - : -  
SO 14. 4.   11:15   SK Louky - Uh. Brod   - : -  
SO 21. 4.   11:15   SK Louky - Slavičín   - : -  
SO 28. 4.   11:15   St. Město - SK Louky   - : -  
SO 5  . 5.   11:15   SK Louky - Kunovice   - : -  
SO 12. 5.   11:15   SK Louky - Baťov   - : -  
SO 19. 5.   16:45   Štítná n. V. - SK Louky   - : -  
SO 26. 5.   11:15   SK Louky - V. Otrokovice   - : -  
SO   2. 6.   11:15   Val. Klobouky - SK Louky   - : -  
SO 9  . 6.   11:15   SK Louky - Holešov   - : -  
SO 16. 6.   11:15   Rožnov p. R. - SK Louky   - : -  
                   
        UTKÁNÍ DOMA        
        UTKÁNÍ VENKU        

 

PODZIM 

 

SO     2.9.   11:15   Slavičín - SK Louky   0  : 4   zápis
SO     9.9.   11:15   SK Louky - St. Město   4 : 7   zápis
UT   12.9.   18:15   Fastav Zlín - SK Louky   2 : 7   zápis
SO   16.9.   11:15   Kunovice - SK Louky   2 : 1   zápis
SO   23.9.   11:15   Baťov - SK Louky   2 : 1   zápis
NE   1:10   11:15   SK Louky - Štítná n. V.  10 : 0   zápis
NE   8.10.   11:15   V. Otrokovice - SK Louky   3 : 6   zápis
CT 12.10.   16:15   Uh. Brod - SK Louky   2 : 3   zápis
SO 14.10.   11:15   SK Louky - Val. Klobouky   4 : 0   zápis
SO 21.10.   11:15   Holešov - SK Louky   0 : 4   zápis
SO 28.10.   11:15   SK Louky - Rožnov p. R.   1 : 3   zápis
                     
        UTKÁNÍ DOMA          
        UTKÁNÍ VENKU