Jdi na obsah Jdi na menu
 

1. MUŽI příští utkání :

Muži

NE 26. 5. 17:00 hod.

Kostelec u H. - SK Louky

Muži "B"

SO 25.5. 17:00 hod.

SK Louky "B" - Komárov


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

SO 25 5. 14:00 hod.

Štítná n. V. - SK Louky

Dorost B

SO 25. 5. 17:00 hod.

Lidečko - SK Louky "B"


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

 NE 26. 5. 9:30 hod.

Chropyně - SK Louky

 

Mladší žáci

 NE 26. 5. 11:15 hod.

 Chropyně - SK Louky


5. INFO platba příspěvků 2019 :

 info.jpg


5. RESPECT – průvodce :

pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Tečovice

2:4 (1:3)

Muži B

Racková - SK Louky "B"

1 : 4 (1:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - V. Otrokovice

4 : 2 ( 2 : 0 )

Dorost B

SK Louky "B" - Luhačovice

0 : 6( 0 : 5 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

1 : 5 (0:3)

 

Mladší žáci

SK Louky - Bystřice p. H.

9 : 6 (4:2)


 

Rozpis turnaje Louky 2016 starší přípravka

8. 6. 2016

Zápas čas                                   Hřiště 1
1   9:00 SK Ba'tov 1930 : FŠ SK Louky I
2   9:25 FC Slušovice : 1.FC Slovácko
3   9:50 FŠ SK Louky I : FC Fastav Zlín 
4 10:15 FŠ SK Louky II : FC Slušovice
5 10:40 1.FC Slovácko : FŠ SK Louky I
6 11:05 SK Ba'tov 1930 : FŠ SK Louky II
7 11:30 FŠ SK Louky I : FC Slušovice
8 11:55 FC Fastav Zlín  : SK Ba'tov 1930
  11:45                        Oběd 11:45 - 12:30
9 13:00 FŠ SK Louky II : FŠ SK Louky I
10 13:25 1.FC Slovácko : FC Fastav Zlín
         
Zápas čas                                     Hřiště 2
1   9:00 FC Fastav Zlín  : FŠ SK Louky II
2   9:25   :  
3   9:50 1.FC Slovácko : SK Ba'tov 1930
4 10:15   :  
5 10:40 FC Slušovice : FC Fastav Zlín 
6 11:05   :  
7 11:30 FŠ SK Louky II : 1.FC Slovácko
8 11:55   :  
  11:45                            Oběd 11:45 - 12:30
9 13:00 SK Ba'tov 1930 : FC Slušovice
10 13:25   :  

 

 Rozpis zápasů zde     Rozpis zápasů  zde

Tabulka  zde                Tabulka zde

 

Soupiska mužstva zde Soupiska mužstva zde