Jdi na obsah Jdi na menu
 

0. LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018 :

soustredeni-2018.png


1. MUŽI příští utkání :

Muži A

dohráno

4. místo 1.B.třída sk.B

 

Muži B

dohráno

2. místo IV.A. 


2. DOROST příští utkání :

Dorost A

dohráno

5. místo KP

 

Dorost B

dohráno,

vítěz OP 2017 / 2018


3. ŽÁCI příští utkání :

Starší žáci

dohráno

12. místo KP sestup

 

Mladší žáci

dohráno

3. místo KP

 


4. PŘÍPRAVKA příští utkání:

Starší přípravka

dohráno

Mladší přípravka

dohráno

 


4. RESPECT – průvodce :

 pro rodiče a trenéry dětí

kodex222.png


5. Výsledkový servis MUŽI :

Muži A

SK Louky - Lípa

3 :0 (2:0)

Muži B

Jaroslavice "B" - SK Louky "B"

1 : 2 (0:1)


6. Výsledkový servis DOROST :

Dorost A

SK Louky - Hluk

6 : 1 ( 1 : 1 )

Dorost B

Březnice - SK Louky

2 : 4 ( 1 : 1 )


7. Výsledkový servis ŽÁCI :

Starší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

0 : 1 PK (0:0)

 

Mladší žáci

Rožnov p. R. - SK Louky

4 : 3 (1:2)


9. Hospoda na hřišti :

hospoda.png

FACEBOOK


 

Rozpis turnaje Louky 2016 školka

1. 6. 2016

 

Hřiště čas                                 Skupina A
1 8:00 FŠ SK Louky I : FC Malenovice
2 8:00 FC Fastav Zlín I : 1.FC Slovácko Modří
3 8:00 SK Zlín 1931 : SFK ELKO Holešov
1 8:40 1.FC Slovácko Modří : FC Malenovice
2 8:40 FŠ SK Louky I : SFK ELKO Holešov
3 8:40 FC Fastav Zlín I : SK Zlín 1931
1 9:20 SFK ELKO Holešov : FC Malenovice
2 9:20 1.FC Slovácko Modří : SK SV Bojkovice
3 9:20 FŠ SK Louky I : FC Fastav Zlín I
1 10:00 SK Zlín 1931 : FC Malenovice
2 10:00 SFK ELKO Holešov : FC Fastav Zlín I
3 10:00 FŠ SK Louky I : 1.FC Slovácko Modří
1 10:40 FC Fastav Zlín I : FC Malenovice
2 10:40 FŠ SK Louky I : SK Zlín 1931
3 10:40 SFK ELKO Holešov : 1.FC Slovácko Modří
         
Hřiště čas                               Skupina B
1 8:20 FŠ SK Louky II : SK Zlín 1931
2 8:20 1.FC Slovácko Bílí : FC Fastav Zlín II
3 8:20 SK Baťov 1930 : FC TVD Slavičín
1 9:00 FC Fastav Zlín II : SK Zlín 1931
2 9:00 1.FC Slovácko Bílí : SK Baťov 1930
3 9:00 FŠ SK Louky II : FC TVD Slavičín
1 9:40 FŠ SK Louky II : 1.FC Slovácko Bílí
2 9:40 FC Fastav Zlín II : SK Baťov 1930
3 9:40 SK Zlín 1931 : FC TVD Slavičín
1 10:20 SK Baťov 1930 : SK Zlín 1931
2 10:20 FŠ SK Louky II : FC Fastav Zlín II
3 10:20 FC TVD Slavičín : 1.FC Slovácko Bílí
1 11:00 1.FC Slovácko Bílí : SK Zlín 1931
2 11:00 FŠ SK Louky II : SK Baťov 1930
3 11:00 FC Fastav Zlín II : FC TVD Slavičín
         
Hřiště čas                      Zápasy o umístění
1 11:15                                 A6 : B4
2 11:15                                 A5 : B5
3 11:15                                 A4 : B6
1 11:35                                 A1 : B3
2 11:35                                 A2 : B2
3 11:35                                 A3 : B1
1 11:55                                 A4 : B5
2 11:55                                 A5 : B4
3 11:55                                 A6 : B6
1 12:15                                 A1 : B2
2 12:15                                 A2 : B1
3 12:15                                 A3 : B3
1 12:35                                 A4 : B4
2 12:35                                 A6 : B5
3 12:35                                 A5 : B6
1 13:05                                 A1 : B1
2 13:05                                 A2 : B3
3 13:05                                 A3 : B2

 

 Rozpis zápasů skupina "A" zde Rozpis zápasů  zde

Rozpis zápasů skupina "B" zde  Rozpis zápasů  zde

Rozpis zápasů o umístění zde   Rozpis zápasů  zde

Tabulka  skupina "A" zde           Tabulka zde

Tabulka  skupina "B" zde           Tabulka zde

 Soupiska mužstva zde              Soupiska mužstva zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář